Skocz do zawartości

Jankusowy Busik - Renault Master 2017


Jankus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 godzin temu, Baros94 napisał:

Czy myślałeś może nad większym subem pod siedzeniem, wkładanym od frontu? Mam JL 12 cali który mi zalega i myślę, czy czegoś do niego nie zbudować na prawie cały ten schowek w obudowie zamkniętej.

Jakby było miejsce to bym z chęcią zamontował większy sub. Ale tam naprawdę nie ma za wiele. Skrzynka jak dobrze będzie miała góra 20 litrów, na 12 to trochę mało. Druga sprawa że kabina jest malutka, także 10" starcza. Druga sprawa, to to że kanapa jest obudowana plastikami, jedno szczęście że w nowszym modelu z tyłu nic nie ma. Można to wykorzystać dla dodatkowego litrażu.

Wróciła mi Daytona 2 z serwisu, chyba ją wpakuję na woofery albo suba. Rozglądam się za jakimś małym wzmakiem pod tweetery.

 

IMG_20221017_190353.thumb.jpg.b2f06e29357c1a059847f8923a36fa25.jpg

IMG_20221017_190940.thumb.jpg.6c6366fa0d87fc21d456506cf1f5798b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzeczny_52 napisał:

Mogę?

Ten maluch ESX nie jest dobrym pomysłem.

Wygląda bojowo, niemal samobójca, jednak nie zagra typowo jak sub.

 

Może w drzwi jakoś by się sprawdził. Ale w sumie dobry woofer potrafi zaskoczyć basem.

 

23 minuty temu, zziajany napisał:

A taki by nie weszedł?

Screenshot_20221108-134959090.jpg

Wszedłby, jakby był na giełdzie to bym przetestował. Ale suba już mam, Focal Access 10A1. Jak mi się nie spodoba to będę szukać innego. Puki co tweeterów szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dedykowane dystanse do Mastera przedłużyłem dodając jeszcze 30mm pierścień. Zeszlifowałem lakier i impregnat, dystanse zostały sklejone na klej stolarski i skręcone. Jeszcze je pomaluję lakierem w celu impregnacji

IMG_20230322_180851.thumb.jpg.76d315edc7cff85057192d1f14383a92.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ZoHaN Najgorsze jak woda z szyby ścieka na dystans. Tutaj się o to nie martwię, w busie mam dzieloną szybę w drzwiach, nad dystansem jest stała szyba i nic nie cieknie. Przerabiałem już to wcześniej w Ducato. Nic z dystansem się nie stało, był suchy jak pieprz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...