Skocz do zawartości

Radio 2din


ascyk36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam teraz taki mały dylemat. Planuje zmienić radio na jakieś 2din które obsługuje rozmowy bt, można film puścić, podlaczyc androida z mapa albo navi wbudowana i ewentualnie ustawić 2 albo 3way(plany na przyszłość). Aktualnie posiadam Pioneer f930bt ogólnie bym go zostawił ale lubię podczas jazdy dla pasażerów puścić film jakiś a na tym bardzo zacina z usb:/ przeglądałem już kilka sztuk ale za dużo tego i nie chce kupić znowu co będzie miał problem z filmami albo z bt. Budżet raczej dostosuje do wymagań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem formatować w różne formaty i kartę i pendrive. A cd mam na myśli oryginalne dvd :P bo tak nie próbowałem zwykle avi nagrywać na płytę bo nie mam gdzie. Z tego co zauważyłem to jak skonwerteruje na mała rozdzielczość to i jakoś to w miarę chodzi tylko nie mam czasu tez każdego filmu konwertować :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do manual'a Pioneer f930bt:

http://i.smartphone.ua/docs/instr_automagnitoly/instr_pioneer-avic-f30bt_eng.pdf

Wymagania wszystkich źródeł są na str. 206.

 

Zweryfikuj parametry swoich nagrań (plus system plików) na USB i porównaj z tymi na DVD. Jak masz różne parametry nagrania, to musisz mieć takie jak na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to porównywałem wcześniej jak się bawiłem konweterem i to jest loteria raz gra raz nie gra. Ale to radio chyba coś jest porąbane albo ma źle Soft wgrany albo coś z nim jest nie tak bo mało ze nie mam polowy funkcji tych co w instrukcji to połowa jest całkiem inaczej niż w instrukcji a ja nie umiem od nowa wgrac jakiegoś softa normalnego dlatego łatwiej jest mi to sprzedać a kupić inne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czy nie umiesz... nie ważne :)

Masz tu kolejny link do update tego radia. Może jest nowsze. Nie szukałem.

Ale jak jest nowsze od twojego, to możesz "pokombinować" - jest szansa, że wszystko będzie ok.

Link:

https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/support/software-firmware-downloads/AVIC-F930BT

Jest też opisana procedura przeprowadzenia aktualizacji.

Po kliknięciu na Radio reception update pierwszy jest plik aktualizacji, a poniżej instrukcja jak to przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się bawiłem tym updatem ale jest już wgrany ten i kompletnie nic się nie zmieniło. Dlatego raczej jest ku zmianie tego radia bo nie mam zbytnio czasu i ochoty dalej się z nim bawić. Tylko pytanie jakie było by sensowne ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w 2din czy lepiej jakiegoś alpine 1din z ekranem i do tego ruxa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...