Skocz do zawartości

Wzmacniaczyk do HA


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pomimo tego że kupiłem właśnie radyjko do samochodu poszukuję jakiegoś napędu pod moje Altusy 110. W kolumnach siedzą oryginalne Tonsilowskie głośniki kupione 3 lata temu 25/80/3 (chyba ten model ale zaraz wykręce i sprawdze).

Kolumienki pykają w małym pokoju 18m2. Dyskotek nie urządzam ale lubię słuchać muzyki dość głośno. Wzmacniacz ma być dość ładny tj. żadne świecidełka. Prosta stylistyka. Wzmacniacz będzie podpięty pod TV i komputer. Dobrze by było żeby posiadał pilot. Byłoby wygodniej. Budżet. Tutaj wiadomo jak najmniej. Dobrze by było zamknąć się w 300zł ale wiem że z takimi wymaganiami jest to niemożliwe więc można szukać czegoś do 500zł.

Czekam na jakieś rady :szok:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 300zl bedzie cizko,gdn25-80 pokazuje pazurki dopiero przy odpowiedniej dawce mocy osobiscie pakowalem w niego ponad 180W...

 

Z wzmacniaczy polecam integry z lat 80-90 jak wiadomo byl to zloty okres w produkcji tego typu sprzetu a szczegolnie japonskie wzmcniacze.Co do konkretow Pioneer-ki z seri A od 500 w zwyz chodz osobiscie jak juz bym bral to minimum od seri 6xx np A-656,idzemy dalej z AKAI seria AM OD 47 w zwyz osobiscie posiadam akai am-57 jestem w 100% zadowolony jakosciowo bije na glowe obecne wzmcniacze za ponad 3tyz zl.Jest jeden nawet na allegro ale w dosc kiepskim stanie... :szok: Jest tez am-55 swietny wzmcniacz z wejsciem cyfrowym i z tego co pamietam przetwornikami BB.Z yamahy godna polecenia jest seria AX szczegolnie wysokie serie sa bardzo dobre.Z Onkyo tez jest niezly ale troche ma za wysokie ceny jak na to co oferuje.Technics z niskich seri omijac szerokim lukiem.Sony tez ma fajne klocki mialem kiedys F510 i bylem zadowolony dla poczatkujacego w sam raz,szczegolnie godne polecenia sa wzmcniacze z seri ES.Sa tez niezle koncowki mocy np sharpa oparte na stk4050 tylko jest jeden warunek hybrydu musza byc orginalne.To tak w wielkim skrocie ciezko opisac wszystkie modele bo jest tego cala masa a na samym allegro mozna wychaczyc naprawde swietne klocki w dobrej cenie.

 

 

ps.w altusach 110 orginalnie siedzialy gdn25-40 chyba ze ty zmieniles na gdn25-80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

odkładam to kupno wzmacniacza cały czas i już mnie to denerwuje

jak jest coś ciekawego na allegro do 400zł z przesyłką to dawać mi tutaj Ja wyczaiłem tylko jeden piecyk ale nie mogę skontaktować się ze sprzedającym.

Altusy 110 z niskimi 25/60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecyk kupiony :D

yamaha oczywiście :D

thx chłopy za pomoc

mam nadzieje że to nic poważnego bo sprzedający napisał mi że nieczystości idą na jeden kanał jak weźmie się potencjometr od basu na maxa. Ja i tak nie będę robił czegoś takiego więc powinno być na luzie.

Pochwalę się jak to gra ja wzmacniaczyk będzie u mnie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350zł z przesyłką ubezpieczoną piorytetową ostrożnie

ostatnio dwa takie piece poszły za ok 300zł więc wydaje mi się że zapłaciłem normalnie (jeden nawet za 400zł poszedł)

 

[ Dodano: 2008-10-13, 18:24 ]

i piecyk jest

podłączony i gra na prawdę konkretnie. Prawie minimum i jest mocno choć jak wiadomo altusy super zejścia nie mają. Reszty nie opisuje bo altusy to nie kolumny do delektowania się dźwiękami.

Jeszcze raz dzięki ige.

Teraz będzie trzeba powoli szukać jakiegoś dobrego źródła CD oraz monitorów które pokażą na co stać tą maszynkę. Ale to dopiero za jakiś czas. Za jakiś dłuższy czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...