Skocz do zawartości

jednostki sterujące/radia z procesorem (czasówki, aktywka)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A może najnowszy Kenwood KDC-X7100DAB? Tylko musiałbyś gdzieś zobaczyć jak on świeci.

No i ma zwrotkę 2-way + sub, czasy, 3 pary RCA - można dopisać do listy.

 

Widziałem na żywca, niższy model KMM-123 i wyświetlacz naprawdę daję radę - nawet pod dużym kątem dobrze widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam .

Szukam dobrego radia 1din ,napęd cd,pliki falc ,bt,usb,procesor ,pełne sterowanie ustawieniem głośników .3 x rca ,sterowanie z kierownicy ,zmienne kolory wyświetlacza i przycisków .W cenie miedzy 500 a 800 pln .

Myślałem o jakimś Kenwoodzie ,jakie opinie o tych radiach ,czy są bezawaryjne .

Dziękuje .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś napisać w dziale giełda->kupię. Dostaniesz tam zapewne ileś propozycji. I wtedy wybierze co Ci pasuje. A po za tym na forum są wymienione jednostki do 2/3 wey w dziale Wszystko o sprzęcie car audio czy jakoś tak. No i jak wyżej do każdego radia raczej będzie potrzebny moduł np conects2 czy jakoś tak robiony do danego radia pod konkretne auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine cde 193bt ma wszystko czego potrzebujesz.

Potwierdzam, nawet ma czasami wiecej niz fabryczne :P Generalnie szukalem jakis czas temu takiego radia i wybor padl na najwyzszy model 193/195BT od Alpine. Okazalo sie ze 195BT nie odtwarza FLAC'ów wiec, wybor padl na 193BT. Przy odrobinie szczescia w pozniejszym etapie mozesz je rozbudowac o moduł wyjscia optycznego ale o to pytaj juz intolerance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 193 ma jedną zasadniczą wadę względem 195. Jedno liniowy wyświetlacz. Jednak dwie linie w 195bt jest wygodniejsze w obsłudze.

 

A co do kenwooda to porównywałem jakiegoś ze zwrotkami z moim alpine i według mnie alpine zagrał dużo lepiej na tym samym sprzęcie. Dodatkowo w kenwoodzie bardzo ciężko mi było "przenieść suba na przód". W Alpine nie miałem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Poczytałem trochę informacji o tych modelach ale jeśli dobrze zrozumiałem zmiana koloru przycisków i wyświetlacza do wyboru tylko 3 podstawowe .

 

Tak masz całą paletę RGB czyli jakieś 226 tys kombinacji.

Kenie też fajne radyjka ale nie mają zwrotki, ale modele KDC-BT53U i KDC-BT92SD mają chociaż czasówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem radio .Spróbuje czegoś dla mnie nowego .

Wybór padł na Kenwooda KDC6051U ,po zapoznaniu się z instrukcja doszedłem do wniosku że ma wiele ciekawych ustawień .

Wygląd , otwierany panel z dużym czytelnym wyświetlaczem.proste czytelne menu taki zalety po pierwszym spotkaniu .

Radio bez Bluetooth na której to funkcji za bardzo mi nie zależało ale w pracy rozgorzała dyskusja na temat możliwości technicznych .

Pytanie czy podłączając do USB modemu  Bluetooth radio poradzi sobie programowo z obsługa i po wybraniu w menu USB wszystko zadziała .

Może któryś z kolegów już robił takie doświadczenie .

Dziękuje .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zaczynam zastanawiac... Kazdy mowi o tej alpince, ja bym sie zapytal inaczej (poprostu nie mam bezposredniego porownania pod tym wzgledem) jak sie ma zwrota,czasy i ustawianie gainow w alpinie w porownaniu do clariona 958? Szczegolnie chodzi o gainy , clarek ma kazdy kanal osobno a jak to sie ma do alpiny?

Dla tych co juz by powiedzieli a nie mowilem to stwierdzam ze niczego mi w 958 nie brakuje dzwiekowo ale usb gesto by sie przydalo. I moze by jakies na zastepstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...