Skocz do zawartości

jednostki sterujące/radia z procesorem (czasówki, aktywka)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O 703 jest caaaly temat (702), o prs80 tez a o 195 chyba mozesz smialo poczytac temat o 178 i wyciagnac wnioski.

Tematy o Clarku 702 i Pionku 80PRS już czytałem, o Alpince 178 temat też widziałem, ale to trochę inna bajka niż 195.

 

Wszystko to za mało.

 

No i nikt nie podjął decyzji za Niego.

Dan124- nie chcę aby ktoś podjął za mnie decyzji, raczej szukam naprowadzenia, bezpośredniego porównania (może ktoś miał okazję odsłuchać ich na tym samym setupie).

Alpine 195BT ma tylko 2V wyjścia, więc raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miał ktoś do czynienia z CDE-195? Waham się pomiędzy tym modelem, a sprawdzonym CDE-178. Na plus 195 przemawia zwrotnica i wejście USB na froncie, zniechęca natomiast czytelność wyświetlacza. Czy 195 gra tak samo dobrze jak 178?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jakie wady dyskwalifikują 178?

 Nie chce Ci się poszukać i liczysz na linka? :mur1:

 

 

 


Wolałbym usb i aux z tyłu radia.

 

Po co USB? Żeby tylko Mp3 słuchać?  W tym radiu USB powinno być opisane "only Iphon" , bo każdy telefon z andkiem czy też windą będzie jedynie ładowany ... czyli taka duża ładowarka za tysiaka  :rotfl:

 

 

Lepiej grające radio (używka) można kupić za 300zł na naszej giełdzie ...z pudłem 360  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bt tez niby dziala ale z poziomu radia nie mozna sie poruszac po folderach ...ne wyswietla czasu utworu jak rowniez przy niektorych playerach nie wyswietla nazw utworow . Oczywiscie filmik reklamowy Alpine klamie jak z nut ,bowiem nie ma mozliwosci zeby glos lektora navi przerwal muze z plyty (telefon sparowany i polaczony) ... w manualu wszystkie klopotliwe tego typu rzeczy sa opisane jako "moze nie wspolpracowac z jakims typem telefonu" (czy jakos tak) .

 

Czytałem, za link podziękuję ;)

Pytam, ponieważ na forum znalazłem poza tym dużo dobrych opinii na temat tego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co USB? Żeby tylko Mp3 słuchać?  W tym radiu USB powinno być opisane "only Iphon" , bo każdy telefon z andkiem czy też windą będzie jedynie ładowany ... czyli taka duża ładowarka za tysiaka  :rotfl:

 

 

Lepiej grające radio (używka) można kupić za 300zł na naszej giełdzie ...z pudłem 360  :hyhy:

 Usb z tyłu, żeby nie psuło wyglądu. Aux z tyłu, żeby przypadkiem nie zahaczyć i nie złamać/uszkodzić portu. Ładowarkę do telefonu mam oddzielną.

 

Mój stary 9575rz uważam, że grał znacznie lepiej, naturalniej.

 

Instrukcja obsługi 195bt to porażka, tragedia, lipa.....

Mam nadzieję, że po ustawieniu czasówek, aktywki, radio pokaże atuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W296BT czyli 195BT w budzie 2DIN gra średnio, nie ma dramatu. Najbardziej denerwuje długi czas reakcji na odbieranie połączeń telefonicznych przez BT. Potrafi zamulić 5-6 sekund od momentu wciśnięcia przycisku odbioru do rozpoczęcia rozmowy, ale może to przypadłość przy połączeniu z Xperia Z3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łączy ci się automatycznie radio z tel? Wychodze do auta, bt wł. na telefonie a mimo to nie łączą się ze sobą. Dopiero jak na tel włączę i wyłącznie bt to jest połączenie.

Winy się dopatruje bardziej po stronie telefonu HTC Desire500 ale może coś nie ogarniam jeszcze z radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie radia mają tą przypadłość z lagami na BT. Mam pionka 80PRS i też jak wyjdę z auta to się często nie łączy ponownie, lagi przy wybieraniu czy odpieraniu to norma. Komunikaty z navi są tylko wtedy kiedy muzyka leci przez BT. Ekran też nie jest zbyt czytelny w słońcu, szczególnie gdy na fotelu pasażera leży coś jasnego. Ale za to nie ma problemu z USB, muzyką przez BT, instrukcją i ogólną obsługą radia. Dla idioty jak znalazł.

 

Lagi BT występują tez w Pionku 7300BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenio 53 po wejsciu do auta z odpalonym BT w fonie w ciagu 10-15s laczy sie ponownie. Alpine 178 trzeba bylo na to "namowic" i na fonie wylaczyc i wylaczyc BT.

Kenio 92sd tak samo szybko i bezobslugowo sie laczyl z fonem , wiec moze to taka przypadlosc marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT w 195 chodzi bardzo ładnie, łączy się momentalnie, odbiera telefony także bez żadnych lagów. Jedyny mankament to fakt, że nie chce wyszukać kontaktów z karty sim, wyłapuje tylko te zapisane w pamięci telefonu. Telefon to jakiś tam dotykowy LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Robisz zbędne ruchy z klockami , a moim zdaniem swoją kasę powinieneś zainwestować w  ....paliwo!  Zobacz tematy spotów i wybierz się do np.Poznania na spota. Kilka godzin z ludźmi już obcykanymi da Ci więcej niż wymiana jednego klocka na inny.  Na razie błądzisz i miotasz się , a przez internet nie da się ogarnąć systemu . Jednak  człowiek który już "wie jak to się je"  pokaże Ci jak pokręcić gałką aby było jak ...jak chciał realizator dźwięku danej płyty.  Czy to będzie zgodne z Twoimi gustami , to już inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...