Skocz do zawartości

jednostki sterujące/radia z procesorem (czasówki, aktywka)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gadza się lecz po wciśnięciu przycisku "CUSTOM"

z tego co kojarze... to na stronie internetowej standardowo mozemy dokonywac dokladnie takich samych zmian ustawien jak w radiu (ciecia, stromosc zbocza, zakresy ciec) a po wcisnieciu "Custom" dostajemy mozliwosc zmiany ciec co 1hz... reszta pozostaje bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się z Tobą nie mogę zgodzić.

masz racje, patrzylem pod katem 3way+sub i niestety nawet w opcji custom nie mozna w tym wypadku z cieciem suba zjechac nizej niz 63hz i z wooferem od dolu poniezej 63hz rowniez, wyzsze pasma czestotliwosci faktycznie mozna ustawiac z wieksza dowolnoscia

 

 

bo chyba tylko w okolice 200hz sie mozna wstrzelic .

nie, wlasnie sprawdzilem, mozna z cieciem woofera od gory spokojnie do 16khz poleciec a sredniakiem zjechac nawet do 63hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Alpine DVA9965r

 

nie do konca chyba ze masz sredniaka ktory bardzo nisko schodzi bo w trybie 3-way na (wyjsciu suba) jest lpf do 200hz natomiast na kanalach (rear) masz hpf 20-200hz a lpf od 1khz -20khz natomiast na kanalach front jest tylko hpf od 1kHz-20kHz. Tylko przy nisko schodzacym sredniaku da sie ogarnąc 3-way'a full active :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wspomnianą wcześniej Alpine 9813r, na 200% ma pełnego proca z czasówkami jak i zwrotę do pełnej aktywki, miałem to radyjko i super się spisywało, (wcale nie ostrzy jakoś wybitnie jak to piszą o tym modelu nawet porównując do 9855r ).

Co do Kenia XXV obecne moje radyjko, to fakt czasówki ma ale automatycznie ustawiane, jedyne ustawienia to jedna wspólna odległość Front Rear SUB i zmiana czasów poprzez ustawione już sztywno miejsca odsłuchów, aktywki niestety nie ma, sprzęt tylko do pasywy, ale za to wg mnie dźwiękowo rewelacja, bardziej stonowana góra w porównaniu do Alpine, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...