Skocz do zawartości

Ja Ci pomogę Ty mi pomożesz


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pany, są takie firmy które robią oględziny i wysyłają pełen raport, coś koło 300-400zl taki research.

Sesowny raport z autotesto to obecnie 600zl.

Nie wiem jak inne firmy :)

Za jakiś ułamek tej ceny mógłby ktoś zerknąć czy w ogóle opłaca się wysyłać taka firme.

Jak ktoś jest ogarnięty to po 5 min będzie wiedzieć.

Poza tym z tymi firmami i raportami też bywa różnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pany, są takie firmy które robią oględziny i wysyłają pełen raport, coś koło 300-400zl taki research.
Sesowny raport z autotesto to obecnie 600zl.
Nie wiem jak inne firmy
Za jakiś ułamek tej ceny mógłby ktoś zerknąć czy w ogóle opłaca się wysyłać taka firme.
Jak ktoś jest ogarnięty to po 5 min będzie wiedzieć.
Poza tym z tymi firmami i raportami też bywa różnie

 

Pakiet standard w zupełności wystarcza, oprócz autotesto jest kilka innych firm które robią to taniej, przed zakupem 3 x skorzystałem i nie żałuje bo z zewnątrz każde było w bdb stanie dopiero kontrola lakieru i zdjęcia pokazywały faktyczny stan aut ,grubsze problemy zaczynały się jak auta wjeżdżały na kanał  wycieki które z góry nikt nie zauważy, ja mając 600-700km lepiej się opłacało odżałować kilka zł i dokładnie sprawdzić niż jechać tyle km, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet standard w zupełności wystarcza, oprócz autotesto jest kilka innych firm które robią to taniej, przed zakupem 3 x skorzystałem i nie żałuje bo z zewnątrz każde było w bdb stanie dopiero kontrola lakieru i zdjęcia pokazywały faktyczny stan aut ,grubsze problemy zaczynały się jak auta wjeżdżały na kanał wycieki które z góry nikt nie zauważy, ja mając 600-700km lepiej się opłacało odżałować kilka zł i dokładnie sprawdzić niż jechać tyle km,

Właśnie miałem pisać że Krzysiu ma z tym doświadczenie bo tak kupił swoją Maździne.

 

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, Katowice i okolice, mam problem ze wzmakiem i nie wiem czy to kwestia jego ustawień (jestem w tym zielony) czy jest po prostu padnięty. Ktoś byłby w stanie pomóc zweryfikować? 

 

Zabrze jakby Cię interesowało, to w środę mogę znaleźć sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, Katowice i okolice, mam problem ze wzmakiem i nie wiem czy to kwestia jego ustawień (jestem w tym zielony) czy jest po prostu padnięty. Ktoś byłby w stanie pomóc zweryfikować? 

Kato się meldują :D

Weź opisz objawy bo może to prosta sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma takie złącze , to nie powinno być dużym problemem . Trudniej wylutować kpl złącze niż przylutować nowe.

Ale do tego trzeba zdemontować z obudowy płytę wzmacniacza i odpowiednio to poskładać . Jeżeli to jedyny problem , to w zasadzie każdy szeregowy serwis elektroniki lub amator z jakimś doświadczeniem , powinien dać sobie z tym radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...