Skocz do zawartości

Ja Ci pomogę Ty mi pomożesz


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/rockford-fosgate-verstaerker/2089492370-172-2721

 

 

 

Co tam masz do odbioru? Może będę mógł jakoś pomóc

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka


Co tam masz do odbioru? Może będę mógł jakoś pomóc

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

 

 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/rockford-fosgate-verstaerker/2089492370-172-2721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś może z Lubinia?

Potrzebowałem bym pomoc w zakupie małego elementu do auta (halogenik przeciwmgielny) - a chłop chce za wysyłkę jakies patologiczne pieniązki ...

Siema! Co potrzebujesz, gdzie i od kogo? Odezwij się, jeśli sprawa jest aktualna to może uda się coś ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ktoś ze sląska - najlepiej sjz - rybnik,Wodzisław, pszczyna co mi pomoze ogarnac krótkie spadki napięcia? Big3 70mm, 180a altek, zasilanie 53mm, hs12 na hxa3k..

Może lukaszmut, zapytaj czy będzie miał kiedy

 

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, ktoś z okolic Tarnowa kto montuje sprzęt? Mam wszystkie klocki, chodzi głównie o montaż i ustawienie, najlepiej po godzinach lub weekend. Jestem również do dyspozycji i pomocy w rozbieraniu plastików itp. Radio, wzmacniacz, okablowanie, głośniki przód z przeróbką 130 na 165. Koszty i czas do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Deo napisał:

A w Krakowie w Carado lub Teleradioman pytałeś?

Szukam czegoś bliżej, bo nie chciałbym auta zostawiać. Tylko najlepiej jechać tam z autem, pomóc z robotą i wrócić, bo za jeden dzień raczej tego nie ogarnie. A firmy raczej chętne nie będą na taki układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jurand87sca napisał:

To jak jest czas i chęci pomocy, to dlaczego nie spróbować zrobić tego samemu? Jest dużo tematów które można podpatrzeć. A zestroić na jakimś spocie, o ile ktoś je jeszcze organizuje.. 😉 

Samemu mi pewnie z tym zejdzie kilka dni, a wiadomo z kimś ogarniętym zawsze szybciej.
Nie chciałbym też niczego zepsuć, ani zrobić niezgodnie ze sztuką (typu prowadzenie przewodów), żeby później musieć to poprawiać.
Ale pewnie jeśli nikogo nie znajdę, to na samodzielnych próbach się zakończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnie nie da się zrobić systemu od podstaw w dzień , dwa czy nawet kilka dni a tymvardziej po godzinach. Wystarczy że zabraknie jakichś pierdol i czas się wydluzy, a napewno coś zabraknie. 

Sam spróbuj codziennie po trochu. Będzie i tak szybciej niż czekanie aż ktoś to zrobi w dzień czy dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piciu81 napisał:

Porządnie nie da się zrobić systemu od podstaw w dzień , dwa czy nawet kilka dni a tymvardziej po godzinach. Wystarczy że zabraknie jakichś pierdol i czas się wydluzy, a napewno coś zabraknie. 

Sam spróbuj codziennie po trochu. Będzie i tak szybciej niż czekanie aż ktoś to zrobi w dzień czy dwa.

Co się dało to zakupiłem wcześniej, licząc że ma wystarczyć :D. 
No i kwestia też tego że nie mam za bardzo przestrzeni na dłubanie przy samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...