Skocz do zawartości

Ja Ci pomogę Ty mi pomożesz


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niby komis auto sprowadzone facet od razu powiedzial ze blotnik byl malowany nie szpachlowany wiec moze w miare uczciwy

Zazwyczaj jest to taki trik handlarza, żeby odwrócić uwagę.

 

Ostatnio jak kupowałem samochód to handlarzyk mi wciskal że tam plastik złamany,akumulator roczny, że tam wgniotnka i inne mało znaczące usterki, A się skrzynia zacinala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ostrow mazowiecka jest ktos

Mam w miarę niedaleko... nawet miałem tam wybrać się na rekonesans dotyczący forda c-max... ale nie wybieram się.

Nie daleko mnie jest warsztat samochodowy i jego właściciel co weekend jeździ po auta do Niemiec. Przeważnie ma portfel pełen zamówień i zawsze bierze auto (lub kilka) poza zamówieniami - bo są w doskonałym stanie technicznym i nie wymagające napraw.

Ceny ma przyzwoite i auta też.

Dlaczego tak mówię?

Bo mam dwóch szwagrów, którzy kupowali od niego auta. Jeden Passata, drugi Audi A4.

Passat z 2006 roku... ale kupowany 5 lat temu i jak do tej pory tylko inwestycje eksploatacyjne. Drugi w zeszłym roku kupił to Audi i dał za nie 16500,- za mod. 2007 w kombi 2.0TDI.

Przygotowuje auta dla klienta w taki sposób, że przez kilka lat praktycznie nie musisz nic naprawiać... oczywiście jak przestrzegasz terminów wymian i.t.p.

W środę jadę jadę obejrzeć VW Tourana z 2005 - cena w granicach 13 tyś.

Ale niestety nie jest to Ostrów Maz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w miarę niedaleko... nawet miałem tam wybrać się na rekonesans dotyczący forda c-max... ale nie wybieram się.

Nie daleko mnie jest warsztat samochodowy i jego właściciel co weekend jeździ po auta do Niemiec. Przeważnie ma portfel pełen zamówień i zawsze bierze auto (lub kilka) poza zamówieniami - bo są w doskonałym stanie technicznym i nie wymagające napraw.

Ceny ma przyzwoite i auta też.

Dlaczego tak mówię?

Bo mam dwóch szwagrów, którzy kupowali od niego auta. Jeden Passata, drugi Audi A4.

Passat z 2006 roku... ale kupowany 5 lat temu i jak do tej pory tylko inwestycje eksploatacyjne. Drugi w zeszłym roku kupił to Audi i dał za nie 16500,- za mod. 2007 w kombi 2.0TDI.

Przygotowuje auta dla klienta w taki sposób, że przez kilka lat praktycznie nie musisz nic naprawiać... oczywiście jak przestrzegasz terminów wymian i.t.p.

W środę jadę jadę obejrzeć VW Tourana z 2005 - cena w granicach 13 tyś.

Ale niestety nie jest to Ostrów Maz.

Jezeli w tamtym roku Twoj szwagier kupowal a4 za 4000e od handlarza ktory musi na aucie zarobic,dodatkowo koszty wyjazdu,przywiezienia auta... to sprawdz ile kosztuja a4'ki za granica. 3500e kosztuje 2007 rok z naprawde dolnej strefy rynku. Wiec albo przebieg jest gigantyczny albo sporo bylo do roboty w tym aucie. No ale niektorzy dalej zyja opowiesciami ' niemiec plakal jak sprzedawal' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak było, a może nie...

 

Nie myślałeś o tym, że ten handlarz kupuje nie jedno auto i pędzi do domu, ale 7 do 10 sztuk, a ten co mu je sprzedaje trzyma sztywną cenę?

Nie słyszałem narzekania zarówno na jego usługi serwisowe jak i na sprowadzane egzemplarze.

Trzyma poziom i widocznie to lubi robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...