Skocz do zawartości

Wooferki do duzych drzwi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też może być.

 

Ale jak czytam propozycje typu revelator pod matcha... i pewnie jeszcze wersja domowa z qtsem <0,3 to mnie się w kiszkach przewraca.

To raz a dwa bardzo dobra propozycja psix ma wszystko co trzeba

Rozmawiałem z tym kolega kilka razy na pw fb

Chce on zrobić wszystko stopniowo narazie z tym co ma stąd też pewnie tyle pytań i niewiadomych z jego strony. Na dzień dzisiejszy pisałem mu o Sopocie w jego okolicy aby posluchal bo Home audio to niestety nie to samo ... A ma spore wymagania od systemu .

Match napewno na początek pozwoli mu zrobic coś lepszego niż fabryka .

Większość z podanych przez kolegów propozycji jest trafna tylko czy trafi w jego gust ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Francuzy mają bardzo miękką blachę i można mieć tylko nadzieję że planujesz coś więcej jak przylepienie mat...

 

Jeżeli masz jeszcze wf na tapicerce to długa i ciężka droga przed nim.

Co do faktu miękkiej blachy nie do końca. Spotkałem się z autem które ma cienką blachę i fajne gra, a drzwi nie są zabetonowane o dziwo. 

Wydaje mi się że to też kwestia konstrukcji drzwi i samego sposobu montażu wf :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem sporo wooferów i pod wzmacniacz autora tematu i pod duże drzwi zdecydowanie polecam MP 5.16. Nie są wymagające prądowo, radzą sobie z pełnymi drzwiami auta ale warunek jest jeden - drzwi robimy na beton - sztywno, w miarę szczelnie. Nic nie może pracować i się uginać. Niektórzy piszą, że MP 5,16 nie daje basu :D Może montaż mieli nie do końca poprawny? Dla mnie dawały go bardzo dużo w porównaniu do innych wooferów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki telefon wiedział lepiej :D

Mial byc spot :)

 

Z drugą cześcia było juz lepiej :wink2: , Michała ( Mehow ) warto odwiedzić tak czy tak :) , a przynajmniej wprowadził trochę realizmu w ten wątek.

 

Jak dla mnie próba pogodzenie tego co jest z tym czego się oczekuje od systemu na dziś i w przyszłości, nieuchronnie wymusi zmiany sprzętowe i ten procek raczej długo tam nie zagości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadził trochę realizmu, ale ile osób zrozumiało jego przekaz ???

 

Wyszło że ma być bas z woofera i na tym ten wątek się kręci. Głośnik o szerokim paśmie ma być lekiem na cały ból... Znam podobny woofer który też ma grać tak szerokim pasmem, ale wspomagany jest dwoma subami żeby wycisnąć z niego inne (ważniejsze )aspekty 

 

Jednak bejs z drzwi musi być i nie ma rady

 

Ja pod taki piec celowałbym w ama, albo diora, a pomijając burzliwe początki sięgnąłbym po lotusy w 2- way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugą cześcia było juz lepiej :wink2: , Michała ( Mehow ) warto odwiedzić tak czy tak :) , a przynajmniej wprowadził trochę realizmu w ten wątek.

 

Oczywiście ze tak , moj post nie miał ma rzeczy ujmowac nikomu zdolności nie mniej jednak najlepiej by było zostawić auto w rękach fachowca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..chce zrobic stopniowo...wiem czego chce... match byl wyborem ze wzgledu na wejscia wysokopradowe.. niestety ale im nowsze auto tym wiecej obslugi jest przez radio z ktorego nie mozna zrezygnowac... u mnie musi zostac

Pierwsze słyszę że p-six nie ma hi-input

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze tak , moj post nie miał ma rzeczy ujmowac nikomu zdolności nie mniej jednak najlepiej by było zostawić auto w rękach fachowca .

 

Przez przypadek , pomyłkę czy inne zbiegi okoliczności , ale wyszło na dobre i tylko to miałem na myśli :wink2:

Pierwsze słyszę że p-six nie ma hi-input

 

Michał może szerzej , wszystkie procki Helixa chyba jako jeden z podstawowych wariantów pracy przewidują współpracę po Hi-input .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michał może szerzej , wszystkie procki Helixa chyba jako jeden z podstawowych wariantów pracy przewidują współpracę po Hi-input .

 

Przecież to była aluzja... napisał że wybrał matcha bo ma hi-input... tak jakby Helix go nie miał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem - rozmawiałem - w sumie bez konkretów - tylko cena.... I niesety w strone zmiany radia badz podpiecia po optyku. Ja jezdzac nie chce miec centrum dowodzenia jak w kokpicie pasażerskiego samolotu. Gdzie indziej zmieniac utwory a gdzie indziej robic glosnosc - nie moja bajka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem - rozmawiałem - w sumie bez konkretów - tylko cena.... I niesety w strone zmiany radia badz podpiecia po optyku. Ja jezdzac nie chce miec centrum dowodzenia jak w kokpicie pasażerskiego samolotu. Gdzie indziej zmieniac utwory a gdzie indziej robic glosnosc - nie moja bajka....

Bardzo szybko bys sie przyzwyczail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...