Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to odkopie, co tu wybrać. Do 1k z obowiązkowym gniazdem na kartę pamięci, aparat dobrze jak by robił zdjęcia, i normalnym jackiem na słuchawki. Przesiadka z XIAOMI RN3 pro. Także aparat że snapdragonem wchodzi w grę, rodowity chińczyk jak najbardziej. Mam gdzieś z tyłu głowy kilka pomysłów ale może ktoś zasugeruje coś fajnego na co nie wpadłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

szukam coś do tyś. z czytnikiem palca i najlepiej nowe

 

 

mój typ jak narazie to xiaomi note 5.

 

ktoś go ma i może się wypowiedzieć ? czy co innego ewentualnie wziąć pod uwagę ?

Mamy w domu dwa xiaomi od zeszlego roku xiaomi redmi 4x pro i od lutego redmi 5 plus zony.z obydwoch czlowiek zadowolony w 150 % note rozni sie tylko wygladem,zanim wyszedl 5 plus chcialem wlasnie zonie kupic note od xiaomi ale nie dala sie przekonac,5 plus jej bardzo pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też uważam, że Xiaomi byłoby najlepszym wyborem. Ja aktualnie mam Mi Mix 2S (kosztował niecałe 2k) po używaniu XIaomi Redmi 4X przez prawie 2 lata i jestem mega zadowolony. Przez chwilę jak mieszkałem w Anglii byłem wyznawcą Apple, bo a) nie jest to tam az tak drogie, b) z jailbreak'iem dalo sie cos z tego systemu wyciągnąć, ale w którymś momencie jak przeskoczyłem na Androida to powiedzialem sobie nigdy wiecej. Xiaomi zaś ma świetną proporcję ceny do jakości. Nie placisz za multimilionowy marketing.

 

PS: Skorzystam z okazji i się przywitam. :) Na forum zaglądam już od pewnego czasu jako czytelnik, nadszedł czas na rejestrację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...