Skocz do zawartości

Giełda - autoryzacja


Demondemidi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że założyciel tematu powinien mieć swobodny dostęp do edytowania i dodawania treści własnego ogłoszenia a mod powinien to tylko kontrolować bo jednak weryfikacja każdej wiadomości przed jej dodaniem przy zwiększającej się ilości ogłoszeń może nie być taka łatwa... Nikt przecież nie dorzuci do ogłoszenia ze sprzętem pralki czy telewizora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że założyciel tematu powinien mieć swobodny dostęp do edytowania i dodawania treści własnego ogłoszenia a mod powinien to tylko kontrolować bo jednak weryfikacja każdej wiadomości przed jej dodaniem przy zwiększającej się ilości ogłoszeń może nie być taka łatwa... Nikt przecież nie dorzuci do ogłoszenia ze sprzętem pralki czy telewizora ;)

 

Kontrola Najwyższą Formą Zaufania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zapoznałem się nawet z dwoma i każdy mówi co innego:

 

Regulamin giełdy - min. 50 postów

Regulamin forum: 3. Ilość postów nie uczyni cie mądrzejszym - nie nabijaj licznika!

 

Jak widać tendencja jest inna. 10 lat na forum a człowiek i tak musi nabić postów żeby być "mądrzejszym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak widać tendencja jest inna. 10 lat na forum a człowiek i tak musi nabić postów żeby być "mądrzejszym"


Tendencja jest taka, że jeśli przez 10 lat nie robisz nic dla tego forum, to i ono nic nie robi dla Ciebie. 

Masz do wyboru: albo brać udział w życiu tego forum albo dalej pozostać dla niego nikim. To drugie będzie lepsze dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to regulamin i z tym nie dyskutuję. Myślałem natomiast, że na forum są ludzie, z którymi można się dogadać. Myślałem też, że na forum każdy użytkownik się liczy, a pomaganie sobie nawzajem ma rózne formy. Ale widzę, że nazywanie kogoś "nikim" jest tutaj na porządku dziennym. Widocznie byłem w błędzie. Reguły znam - koniec tematu, nie truję dłużej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...