Skocz do zawartości

Kia Soul - Mosconi AS100.4 AS200.4 AS300.2 Audio System HX Evo 3-way Gladen SQL12


EdekP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te wzmacniacze beda tak lezec na skrzyni ?:) znajomy ostatnio zamontowal tak jakosciowy piec i niestety poszedl z dymem po 2 dniach od podlaczenia...

 

mam od Ciebie pytanie odnosnie jednego z tych wzmacniaczy bo tak zwrocil moja uwage i zastanawiam sie nad nim . Mosconi 300.2 chcialbym go na  suba i moze na woofery jak juz mi sie znudzi sinfoni ;p  co mozesz o nim powiedziec ciekawego? jest na allegro teraz za 2200 nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacze są przykręcone do skrzyni. AS300.2 mam dwie sztuki, już w poprzednim autku używałem ich z dwiema takimi skrzyniami. Ani razu nie weszły w tryb protect, nie było z nimi jakichkolwiek problemów, wentylatory w nich zamontowane wzorowo robią swoją robotę. W miejsce tewwterów HS25 wróciły HS28 z zestawu HX Phase - jakoś bardziej do mnie przemawiają i świetnie współpracują ze średniakami EX80 Dust Evo. Wrzucam foto woofera w drzwiach - ktoś z userów był ciekaw jak to wygląda

post-8700-0-28765500-1512328270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie wywala protecta nie znaczy ze jest wszysyko ok. Luty potrafia puscic od mocnych wibracji... U znajomego spalily sie tranzystory i ani protect ani bezpiecznik sie nie spalil ponoewaz doszlo do uszkodzenia tranzystorow ...

 

Ja osobiscie nie przykrecilbym takich wzmacniaczy bezposrednio do skrzyni.... Szkoda sprzetu

 

Jak spalisz taki piec ro sie nauczysz i mnie zrozumesz ;) tak samo nigdy bym nie kupil wzmacniacza od kogos u kogo gral na skrzyni ;) nie pisze tego ofensywnie tylko zebs sie zastanowil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za słowa uznania  :rotfl:

Podeślijcie foty jak w Soulu stworzyć komory dla średniaków nie ograniczając funkcji słupka i deski rozdzielczej (poducha i kurtyny) chyba że możecie pochwalić się swoimi konstrukcjami realizowanymi w tym modelu  :hyhy:


Te tuby na słupku to tak na serio, czy to jakiś świąteczny prank ?

 

ciepło, cieplej - zgaduj dalej

post-8700-0-62882500-1514413981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnio czasu na zabawę w audio a tym bardziej w rzeźbę - cieszę się z efektu, szczególnie dźwiękowego, który został osiągnięty. Do tworzenia komór użyty został plexiglas, polipropylen, klej montażowy i szpachel, którego użycie ograniczyłem do pokrycia łączeń części składowych. Nie stosowałem żywicy i włókien, stąd rozumiem, że dla wszechobecnych tu absolwentów wzornictwa przemysłowego czy też użytkowego efekt jest mało finezyjny. W planie jest wytoczenie frontów na średniaki z nierdzewki lub alu - możliwe, że zmienię tez obicie obudów, ale to dopiero po ogarnięciu na gotowo bagażnika. Tweety osadzone są w oryginalnych aluminiowych obudowach, nie widocznych z tej perspektywy, stąd nie znalazły się we wspólnym korpusie ze średnimi

post-8700-0-99802200-1514482136_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...