Skocz do zawartości

[S] Audison LRx 6.9


rookie1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Do zaoferowania mam bardzo fajne 6 kanałów z włoskiej stajni Audisona.

Piecyk w b.dobrym stanie wizualnym i 100% sprawny technicznie (to nie "leżak", jest w ciągłym użytkowaniu).

 

 

Trochę suchych danych:

 

Load Imp. 6 Channels 5 Channels 4 Channels 3 Channels 4 Ohm 4x70+2x75W 4x70+1x280W - 2x240+1x280W 2 Ohm 4x120+2x140W 4x120+1x470W - - 4/2 Ohm - 4x70+1x480W 2x240+2x140W 2x240+1x470W 4/1 Ohm - - 2x240+2x230W - 2/1 Ohm 4x120+2x230W  

 

Więcej info na stronie:

www.audison.eu

 

 

Od siebie dodam, że piecyk gra dosyć ciepło na dole. Nie odczułem "kluchowatości", o której tak często się mówi w odniesieniu do tej serii, tj. LRx. Natomiast góra i średnica są na wysokim, moim zdaniem, poziomie. Szczególnie średnica, jest wyrazista i niesie ze sobą dużo informacji (miałem wcześniej HELIX'a A6 i raczej bym do niego nie wrócił, chociaż to również bardzo dobry wzmacniacz).

 

Piecyk ma kilka fajnych rozwiązań konstrukcyjnych, m.in.: możliwość schowania kabelków RCA pod wzmacniaczem, łatwy dostęp do bezpiecznika i regulacji wbudowanych filtrów, ... no i podświetlane na niebiesko logo ;)

 

Generalnie to bardzo przyjemny kawałek klocka na cały system (2way+sub lub 3-way).

 

 

 

Cena: 1400zł z wliczoną wysyłką za pobraniem (dla poważnie zainteresowanych wchodzi w grę delikatna negocjacja ceny).

 

Pozdrawiam

Przemek

 

PS. Foty dla zainteresowanych na priw.

PS2. Nie posiadam ori pudełka, więc w razie zakupu wzmacniacz zostanie wysłany w opakowaniu zastępczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...