Skocz do zawartości

U Cober'a w wozidle...


Cober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Radzę przerobić zasilanie radia z gniazda zapalniczki ( robiłem taki zabieg w b6) 

Bo jak by nie patrzył, mając radio włączone kręcisz na włączonym systemie i wcale nie jest to zdrowe dla pieców. 

 

Zasilanie dla radia i CB od samego początku puszczone sa bezpośrednio z akumulatora z pominięciem elektryki samochodu. Juz w kolejnym aucie mam niezależny włącznik wzbudzenia systemu niezależnie od pozycji kluczyka właśnie dla ochrony sprzętów przy rozruchu.

 

PS. Kable przypadkowe, kolory przypadkowe, wrzuciłem co było. W lato planuję schować kabke pod podłogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pasowały. Grają jaśniej niż PFC 80 przez co lepiej zgrywają się z tytanowymi TN51. Są dość trudne do ogarnięcia i po wrzuceniu PFC 80 uznałem, że 3-401 sprzedam i znajdą chyba 7 z kolei właściciela :P a PFC będą strzałem w dziesiątkę. Drugie podejście do magnesiaków, zmiana strojenia i podejścia pokazały, że jednak specyficzne TN51 lepiej z nimi tworzą całość. PFC 80 to taki bezpieczny średniak, który według mnie świetnie nadawałby się do wszelkiej maści kopułkowych tekstylnych tweeterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzuciłem na testy Emki pozbierane z Zielonki (dzięki za użyczenie Raadek i Domin) :D

 

Wrzucone na szybko, pocięte aktywnie. M1 gra naturalnie, wokale naturalniejsze niż na moich Genesisach. M1 nie jest wcale taka ciepła jak się o niej pisało i jaką pamiętam z połączenia z Pioneerem P90 i Braxami Matrix sprzed kilku lat. Jest neutralna i naturalna. Przy połączeniu z efektywnymi Betami Six na dole niczego nie brakuje jednak profil brzmienia bliższy memu sercu z Genesisa. Dobrze było odświeżyć ich brzmienie na innych klockach po kilku latach. Jedne i drugie piece mają swoje zalety jednak zostaję przy swoich Quad Mono i Triple Mono.

 

PS. Test to by był wtedy gdyby zrobić porządną pasywkę i dopiero porównywać Genesisa do Xesa.

post-1957-0-40009700-1549822301_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...