Skocz do zawartości

U Cober'a w wozidle...


Cober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

IVA-505R ponieważ podobała mi się wizualnie :) nie porównywałem jakości jej wyjścia optycznego z innymi źródłami od Alpine.

 

Panowie przecież po optyku nie ma żadnej różnicy więc Kolega Cober postawił na Wygląd a nie Jakość :) heh, co tu dużo się rozpisywać.

 

Aaa Zapomniałem przecież między iva 505r

 a 9965 nie ma żadnej różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest mentor  :wstyd:

Oprócz słuchania i opisywania nieskładnym językiem, broń "boziu" nieskalanym interpunkcją wrażeń z nim związanych, poćwicz jeszcze operowanie sakrazmem, bo póki co Ci nie siada  :wink:

 

Ładne słupki Cober. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Miło że pojawiają się instalki starych wyjadaczy  :ok:

Teraz już wiem jakie ringi do mid Dego ma mi mastah porobić .

Co skłoniło do wyboru akurat tego średniaka i jak słupek jest zrobiony od  "tyłu" ? komora całkowicie zamknięta ? 

 Posłuchałbym tych gienków   :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co słyszą kable TOSLINK i panele w ODR-ach

Panel ODRa owszem, była przygoda z zestawem Pioneera ale kabla Toslinka jeszcze nie słyszę :P

 

 

Panie a kaj aliante, 700ka i inne szpeje?

 

Może będzie okazja posłuchać tej blaszanej kapeli z przodu :-)

 

Na pewno będzie okazja.

Nie sposób teraz wymieniać co było (Aliante były LTD i 10") była też cała seria Braxa Matrixa, były Sony Xesy... Nie z jednego pieca chleb jadłem :P Wróciłoby się co do niektórych... Sporo gratów załatwiłem za Twoim pośrednictwem :) Dzięki Fabian :)

 

Cypis dobrze buja salą ??

Jakoś wybitnie nie leży mi ten typ..

 

 

 

 

Panowie przecież po optyku nie ma żadnej różnicy więc Kolega Cober postawił na Wygląd a nie Jakość :) heh, co tu dużo się rozpisywać.

Widziałeś mój opis instalacji? Widziałeś H800, która odpowiada za końcową obróbkę sygnału?

Jakość wyjścia optycznego jest ważna i być może F1 puszcza "czystsze światło" niż moja W505r ale póki co mam ważniejsze zmartwienia związane z instalacją na głowie niż różnice na granicy percepcji ze źródła dźwięku po optyku. Uważam, że więcej wyciągnę z systemu prawidłowym strojeniem niż przerzucaniem gratów. Dejson Twój system jest już na takim etapie, że jedyne co możesz poprawić to zmiana źródła na F1? Czasówkę masz dobrze ? :D

 

Prędzej pójdę w pasywizację niż w F1 aktywnie.

 

Ładne słupki Cober.

 

Dzięki. Pewnie niedługo będą zmieniane - nie siedzi mi ukierunkowanie.

 

Co skłoniło do wyboru akurat tego średniaka i jak słupek jest zrobiony od "tyłu" ? komora całkowicie zamknięta ?

 

Posłuchałbym tych gienków :hyhy:

 

Skłonił mnie rozmiar przetworników, blaszana membrana ( do blaszanego kompletu z całym przodem - jakiś czas woziłem też aluminiowego suba Rainbow ). Komora praktycznie otwarta, wygłuszona wełną. W słupku poduszka i kanał wentylacyjny - z komorą nie wyszłyby takie smukłe. Tak jak wyżej wspomniałem są ciche plany na zmianę ukierunkowania i wtedy powalczę o odpowiednią komorę zamkniętą. Będzie trudno bo nie chcę rezygnować z wentylacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz przyjacielu mnie Zatkało  :szok:

 

,,Prędzej pójdę w pasywizację niż w F1 aktywnie" Radio warte 15 tysięcy i Aktywka hmm Ciekawe było by rozwiązanie na prawdę .

 

Dejson Twój system jest już na takim etapie, że jedyne co możesz poprawić to zmiana źródła na F1? Czasówkę masz dobrze ?

 

Kurde no właśnie nie wiem co dalej robić w którym iść kierunku Zaraz F1 Zaraz może będzie H 900 ? czasówki a ja tam się znam są chyba dobrze nabite  :cisza: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz przyjacielu mnie Zatkało :szok:

 

,,Prędzej pójdę w pasywizację niż w F1 aktywnie" Radio warte 15 tysięcy i Aktywka hmm Ciekawe było by rozwiązanie na prawdę .[/size]

 

Dejson Twój system jest już na takim etapie, że jedyne co możesz poprawić to zmiana źródła na F1? Czasówkę masz dobrze ?[/size]

 

Kurde no właśnie nie wiem co dalej robić w którym iść kierunku Zaraz F1 Zaraz może będzie H 900 ? czasówki a ja tam się znam są chyba dobrze nabite :cisza:[/size] [/size]

No pewnie ze nie wiesz czy sa dobrze nabite bo przeciez ty ich nie nabijaleś ....

Zachowujesz sie jak byś conajmniej zjadł zęby na nie jedej instalce a tak naprawdę nic nie zrobiłeś nawet w swojej ....

Dajesz rady z kosmosu .... aktywka nie moze zagrac ? Czy jak to jest ? Radio warte 15tys i aktywka ? Co to ma znaczyc ? Totalne bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze nie wiesz czy sa dobrze nabite bo przeciez ty ich nie nabijaleś ....

Zachowujesz sie jak byś conajmniej zjadł zęby na nie jedej instalce a tak naprawdę nic nie zrobiłeś nawet w swojej ....

Dajesz rady z kosmosu .... aktywka nie moze zagrac ? Czy jak to jest ? Radio warte 15tys i aktywka ? Co to ma znaczyc ? Totalne bzdR

 

Panie Rożek To jak akywka dla ciebie gra to powiedz ? Po co robiłeś pasywnie zwrotnice ? Jak aktywka gra to by ludzie nie robili w ogóle systemów pasywnych sam się zastanów a nie widzisz tylko A a nie widzisz B ... 

 

Kochajmy aktywke bo ona gra tak urzekająco :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rożek To jak akywka dla ciebie gra to powiedz ? Po co robiłeś pasywnie zwrotnice ? Jak aktywka gra to by ludzie nie robili w ogóle systemów pasywnych sam się zastanów a nie widzisz tylko A a nie widzisz B ... 

 

Kochajmy aktywke bo ona gra tak urzekająco :) :)

 

Wciąż pokazujesz swój niski poziom wiedzy ....wręcz ZEROWY . Klepianiem w klawiaturę i zgrywanie alfy audio do niczego nie dojdziesz ...

Zmień dilera naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robia i pasywnie i aktywnie.. dejson nie wiem co ty tam namieszałeś  na pikniku to u ciebie grało fajnie.. obecnie srednio i f1 ci nie pomoże jak jest babol


podoba mi sie auto i instalka bardzo solidna.. no i to lustro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panie Rożek To jak akywka dla ciebie gra to powiedz ? Po co robiłeś pasywnie zwrotnice ? Jak aktywka gra to by ludzie nie robili w ogóle systemów pasywnych sam się zastanów a nie widzisz tylko A a nie widzisz B ... 
 
Kochajmy aktywke bo ona gra tak urzekająco  

No bez przesady, ze na aktywce nie idzie ogarnac grania na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robia i pasywnie i aktywnie.. dejson nie wiem co ty tam namieszałeś  na pikniku to u ciebie grało fajnie.. obecnie srednio i f1 ci nie pomoże jak jest babol

podoba mi sie auto i instalka bardzo solidna.. no i to lustro;)

Wojtas nic nie zmieniałem przecież od Zeszło rocznego pikniku :] słuchałeś u mnie ostatnim razem jak byłem u ciebie po a6 ( słuchałeś ta przy Minus 6 stopni ) na zimnym więc co miałem namieszać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na forum jestem od jakiś 8-9 lat. Przez ten czas zrobiłem audio w swoich dwóch samochodach a teraz jest już trzecie auto - Passat B6.

Fakt, kawałek czasu przeszedł nim temat założyłeś. Moje słuchanie Twojego grania na etapie Vectry się kończy :wink2:  Może jakiś spot się zdarzy bo chętnie bym posłuchał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...