Jump to content

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!

Recommended Posts

Cześć, dziękuję za przyjęcie do grupy.

Chcę szukać tutaj porad dotyczących mojej pierwszej instalacji w starym busie - VW Transporter T3.

Założyłem przód i tył głośniki Morel Maximo 6.2 (dwudrożne na zwrotnicach), do tego Crunch GPX1200.4., oraz do Subwoofera (nad którym na razie myślę) GPX 600.2.

Teraz muszę znaleźć odpowiednie radio. Chciałbym 1 din, bo to stare auto, jednak głębokość przestrzeni do mocowania jest dosyć mała, dlatego najlepiej by radio było nieco krótsze, by zmieściły się cinche. Radio musi mieć 4 wyjścia RCA.

Najbardziej podobają mi się stare radia, typu Blaupunkt SQR 49, albo stare Alpiny z zielonymi przyciskami :) Jednakże w dzisiejszych czasach trzeba mieć usb, więc jeśli stare radio to powinno mieć możliwość dołożenia emulatora. Ostatnim wymogiem jest sterowanie z pilota lub kabla - kiedy dzieciaki jadą z tyłu, muszą zmieniać utwory, inaczej odrywają mnie strasznie od prowadzenia auta. 

Może ktoś coś poradzi/podpowie.

Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich !

• 2 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Cześć.Jestem Paweł mam 38lat.Mieszkam w Żurominie.Chcę zmianić audio w Toyocie Avensis t27 z 2010r.Na pewno radio i głośniki przód odseparowane 165mm.Nie wiem czy jeszcze wzmacniacz.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, jestem Michał. Mieszkam we Wrocławiu. Mam Astrę J 1.4 turbo z 2017 i Yarisa 1.0 z 2016. Lubię grzebać przy samochodach, czasem nie wszystko da się jednak zriserczować samemu - wtedy potrzebne wsparcie bardziej doświadczonych kolegów 😉

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

W sumie jeszcze się nie przywitałem :D .Michał ,od 2007roku mieszkam w Irlandii . Posiadam Scenica 3ph2 z delikatnym modem jeżeli chodzi o audio ,to znaczy seria+ góra bose oraz megane2ph1 grandtour. Obecnie modzę to drugie aby podróż odbywała sie w atmosferze fajnego grania.