Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Daniel, mam 32 lata. Mieszkam w Opolu, obecnie mam Skodę Octavię 2 FL, w której obecnie mam fabryczne nagłośnienie tylko radio zmieniłem na Pioneer sph-da 160dab i w późniejszym czasie chce rozbudować całe car audio. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieńdoberek wszystkim, po prawie 20 latach przerwy wracam do car audio. Kiedyś była to Fabia z Morelami, wzmacniaczem U-dimension i Clarionem 9255 a teraz będzie Leon II docelowo chyba nawet bez radia ale z DSP, Mosconi I Focalami kx2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Mateusz na forum dotarłem pierwszy raz wiele lat temu ale teraz dopiero zabieram się za budowę swojego pierwszego audio na porządnie od początku do końca i uznałem że wypada się w końcu przywitać ;) Na warsztat idzie Hyundai Tucson z 2006 roku, trafiłem tutaj x-lat temu szukając zestawu głośników do poprzedniego samochodu :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serwus,

Jestem Szarlej, pochodzę z Ursynowa, obecnie mieszkam pod Warszawą. Lubię dobrze brzmiące systemy (niekoniecznie płasko ;)). Do tej pory najbardziej urzekło mnie brzmienie słuchawek Harmana&Kardona, oraz stare HiFi Panasonica.

W car audio jestem totalnym laikiem. Dlatego przyznaję się szczerze od razu i bez bica, ze wjeżdżam tu na typowego pasożyta, szukającego informacji :)
Jeśli nabędę jakąś wiedzę, to będę przekazywał dalej - obiecuję! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

   Mam na imię Jan, jestem z Warszawy. Autko jakie chcę nagłośnić to Lexus IS 300h. Na forum trafiłem za pomocą wyszukiwarki Google. Mam taką chorobę, że lubię sam "dłubać". Tracę przy tym sporo czasu a i kasy trochę się rozchodzi. Niestety samemu trudno jest mi znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z car audio, dlatego trochę was pomęczę. Mam nadzieję, że dacie radę to wytrzymać :)
   
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na imię mi Wacław i od 4 lat zajmuję się tematem CA ale jedynie hobbistycznie i powoli się uczę wszystkiego. Aktualnie jeżdzę Hondą Jazz II o której tematów na temat audio jest niestety jak na lekarstwo to też po części muszę zdać się na siebie :) ale jakoś to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mam na imie Tomasz, mieszkam na slasku. W podeszlym juz wieku 34 lat pomyslalem, ze zrobie cos dla siebie i sprawie sobie całkiem znośne nagłosnienie w moim Mondeo mk4, stąd też moja obecność na tym forum. Nie posiadam zbyt wielkiej wiedzy w temacie, dlatego chętnie poczytam co i jak. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Arek i wydaję mi się, że podstawową wiedzę na temat systemów audio domowych jak i samochodowych posiadam, lecz mam małe doświadczenie co do obsłuchania się w różnych modelach głośników i wzmacniaczy. Mam 18 lat i samochodem do nagłośnienia będzie VW Golf 4 97'. Proszę o wyrozumiałość. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Mam na imię Łukasz, jestem z WWA i pracuję właśnie nad wyciszeniem Audi 100 C4 '92 sedan. Jestem na etapie końcowym wyklejania matami, zacząłem też kompletować wyposażenie CA. Będę Was prosił o rady, bo się nie znam, a wymyśliłem sobie fajne audio w aucie :-D

Mam już SW i radio, teraz najtrudniejszy wybór czyli wzmacniacz i głośniki :-)

post-30629-0-60254700-1630133606_thumb.jpg

post-30629-0-26665600-1630133691_thumb.jpg

post-30629-0-49212000-1630133801_thumb.jpg

post-30629-0-01051000-1630133853_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, Mam na imie Daniel i mieszkam w okolicach Krakowa. Jestem świeżym posiadaczem Audi A4 B5 2.8 [98'] w Quattro. Z tematem car audio za pan brat nie jestem, natomiast chciałbym to zmienić tj dowiedzieć się czegoś w tej sprawie, coś zmienić u siebie w limbo... no z tego co widzę 'trochę tego będzie' przeglądając niektóre z wpisów. Do samego poszukiwania zmian odnośnie nałośnienia zmotywowały mnie głośniczki na tylnej półce dające o sobie znać w dość nie oczekiwany przeze mnie sposób. Trafiłem tu dzięki koledze, który poinformował mnie o takim 4um doradzając tym samym, żeby się ich... pozbyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...