Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czesc, jako ze pod nowym uzytkownikiem wiec sie witam - stary gdzies sie stracil przez ostatnie lata.

Lubie muzyke i chcialbym zeby w samochodzie brzmiala nie gorzej niz w domu. Niestety warunki mam niekorzystne bo VW T4 to nie najlepsza fura do naglosnienia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć jestem Piotrek :)

Mieszkam w okolicach Warszawy. Auto, które chcę nagłośnić to Opel Astra G 1.6 '99 Hatchback.

Na forum trafiłem już bardzo, bardzo dawno temu. Aż nie wiem ile to lat, ale to forum jest dla mnie mega klasyką.

 

*******

 

Obecnie jestem na etapie kompletowania zestawu i liczę na Waszą pomoc. (oczywiście nie tu; w swoim czasie założę odpowiedni temat)

Planuję wrzucić:

Alpine UTE-72BT (mam)
u-Dimension El Comp 6 (miałem i chcę kupić znowu)
jakiś wzmacniacz do przodu (zastanawiam się jaki)
Kable głośnikowe 2,5mm i reszta kabli też solidna, tak samo złączki, końcówki etc

Subwoofer (najchętniej jakaś aktywna skrzynka z głośnikiem 20-30cm)
Wygłuszyć drzwi
Wygłuszyć maskę
Wygłuszyć bagażnik

 

*******

 

Gdy uda mi się zrealizować mój cel to chętnie podzielę się z Wami swoim efektem.

Z góry dzięki wszystkim, którzy trzymają za mnie kciuki oraz będą skłonni mi pomóc. 

Pozdrawiam,
Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam na imię Paweł, jestem z okolic jury Krakowsko-Częstochowskiej. Światem audio interesuję się od dawna, car audio od niedawna (chociaż lata temu w pierwszym aucie też już coś montowałem, przód + "jajka" w tylną półkę na samym radiu, ale zawsze coś :rotfl:). Teraz podchodzę do tematu trochę bardziej poważnie i staram się zbudować zgodnie ze sztuką przyjemnie grający system. Poza tym interesuję się wibroakustyką (również pracuję w tej branży), w wolnym czasie poza muzyką lubię też filmy, gry i majsterkowanie, a mój bolid to Vectra C 3.2 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Michał i zaglądam na to forum od wielu lat.

Do tej pory skupiałem się na dobrym graniu w sprzęcie domowym, ale nadszedł czas na skompletowanie instalacji ca.

Mój pierwszy zachwyt sprzed lat to Alfa Romeo znajomego pasjonata - solidnie wygłuszona, na radiu Nakamichi + DLS i Genesis. Powiedział: „To nie będzie to co słyszałeś w innych autach”. Wiadomo że każdy gra jak lubi, ale to faktycznie był szok i niesamowite przeżycie.

Zależy mi na doborze sprzętu do Audi A4 B6 kombi.

Pozdrawiam i jestem pewien że znajdę tu fachową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w Internecie posługuję się nickiem Tlkn, a jestem z Warszawy. Poszukuję wiedzy, która pomoże mi sensownie nagłośnić 21-letniego Mercedesa CLK w208 cabrio (miękki dach). Od zawsze lubię dobrą muzykę i sensownej jakości dźwięk. Doświadczenie car audio mam raczej średnie - za młodu nagłośniłem kiedyś swojego Forda Sierra sedan za pomocą PowerBass 6C i jakiejś zamkniętej tubki z małym wzmacniaczem oraz potem Hondę Civic Vi gen. też PowerBassem 6C na wzmacniaczu. Oba te dokonania uznaję za mizerne, więc teraz chcę oddać samochód do fachowego zakładu, a dobór sprzętu oddać w ręce fachowców (czyli Was). 

 

Wybrałem to forum, gdyż przeczytałem kilka tematów i miło zaskoczył mnie poziom wypowiedzi i kultury. Liczę, że mi też pomożecie. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Paweł mam 37 lat i mieszkam w Krośnie. Mój samochód Opel Zafira 2.0T+B 200 KM OPC czeka na nowy projekt.


Szukam MP 5.16 najlepiej 4szt. + tweetery i zwrotki. Rozglądam się też za Alpine 9835 lub 9855. Potrzebuję skrzynie basową gotową do założenia suba 10 cali litraż 25, zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nazywam się Robert, lat 36, mieszkaniec Mławy. Auto do nagłośnienia Peugeot 508SW, na forum trafiłem z wyszukiwarki TapaTalk'a. A powód prozaiczny padły głośniki z tyłu i jak coś modzić przy aucie to zrobić chciałbym z głową. Podstawy pomysły zaczerpnąłem z forum Peugeota a tu może uda się dodać coś do tej tajemniczej wiedzy. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Artur mam 22lata jestem z Poznania, jestem agentem ubezpieczeniowym, znalazłem się na forum ponieważ chciałbym dowiedzieć się więcej o sprzęcie car audio i na podstawie wiedzy zbudować swój sprzęt, pacjent to poczciwy Passat B5fl na forum zawitałem szukając informacji na temat głośników

 

Wysłane z mojego CPH2015 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich.

Mam na imię Adrian, jestem z Krakowa i aktualnie posiadam bmw e46 w którym staram się zrobić dobrze grające audio. Trochę wzmacniaczy, głośników itp juz przerzuciłem w samochodach także lutownica i majsterkowanie raczej mi nie straszne aczkolwiek poszukuje teraz czystego i dobrze zestrojonego brzmienia. Mam nadzieje że z Waszą pomocą mi sie to uda:). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Nazywam się Łukasz, mieszkam w Gdańsku. Jeżdżę Boxerem 2019 rok. Teraz pracuję nad zestawem: Alpine Cde 178 Bt, głośniki trójdrożny zestaw Focal, wzmacniacz Steg 4x75 W. Jeszce nie zdążyłem wygłuszyć budy ale czekam na ciepło. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc , na imie mam Marcin jestem ze slaska , mam mercedesa w220. Zabudowany kompletnym zestawem Alpine F1 status

monitor TVI-T990

jednostka sterujaca DVI-9990J

navi NVE-N555SS

zmieniarka CHA-S634

dwa procesory PXI-H990

wzmacniacz Luxman CM-20000

wzmacniacz Luxman CM-6000 x 2 szt

Nadszedł czas na zmianę samochodu i czas na nowy projekt . Możliwość sprzedaży dotychczasowego zestawu alpine ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...