Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, mam na imię Dawid i mieszkam w Redzie, okolice Trójmiasta. Autko do którego przymierzam się z nagłośnieniem w okolicach 2 - 2,5k to bmw e30 4d, uwielbiam świetne brzmienie i będę próbował temu podołać sam! Czas start przeglądania 4um, aa no i trafiłem na Was przez wujka Google, Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Jestem Dominik z Łomży ale też trochę ze śląska (co chwila podróżuję od narzeczonej do rodziny). Posiadam Audi A4 B5 Avant z 96 roku i planuję w nim trochę podłubać przy CA licząc na pomoc Was, forumowiczów a w przyszłości może pokazać się na jakichś zlotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Karol i jestem z Ostrowa Wielkopolskiego. Autko, z którym zaczynam swoją przygodę z car audio to Ford/Mercury Cougar 2,5 V6, którego dopieszczam od roku i mam nadzieję niebawem wyjechać z garażu, a nie wyobrażam sobie zrobić tego bez dobrze uszytego CA. Na początku będzie spoooro kompromisów, ale chcę dążyć do "mojego brzmienia" i dobrego SQL.

I tak szukam informacji w sieci, testy, fora, opinie doświadczonych znawców tematu - tak tu trafiłem.

 

Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów  :) Na imię mi dano Kamil, lat 19 w sumie to niedługo 20 i mieszkam w Garwolinie. Samochód który pilnie oczekuje na poprawę car audio to Skoda Octavia I z 2001 roku więc wersja poliftowa. Jestem fanem dobrej muzyki. Najbardziej w brzmieniu zależy mi na czystości oraz na głębokim basie(nie mylić z bezsensownym dudnieniem którego bardzo nie lubię). Jeśli chodzi o car audio to dopiero zaczynam swoją przygodę więc liczę na wsparcie doświadczonych kolegów z forum ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedyś użytkowałem forum pod innym loginem ale to było kilka lat temu więc zaczynam jako nowy ale nie całkowity nowicjusz.

Moje imię to Maciej i mam 32lata. Pochodzę z zachodniopomorskiego, a pacjent który będzie na tapecie to Manik TGX więc zabawa będzie pod 24v. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Adrian i piszę z Mińska Mazowieckiego. Od ładnych kilku lat odwiedzałem forum, ale się nie wypowiadałem.Korzystałem z zawartych w nim informacji, za co bardzo dziękuję. Wcześniej montowałem audio do Audi A4 B5 sedan, a teraz chciałem stworzyć coś lepszego w Audi TT z 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

Mam na imię Karol, obecnie mieszkam w Anglii, poprzednio Gdańsk.

Auto Renault Megane 3 2014.

Entuzjasta-amator dobrego audio.

Widza w tym zakresie na poziomie minimalnym z aspiracjami do audiofilstwa.

 

Człowiek się uczy się całe życie, a najlepiej na doświadczeniu (i błędach) swoim i innych,

dlatego dzielenie się z innymi posiadaną więdzą i czerpanie z ich jest najlepszą drogą.

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i administratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...