Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam 

Wszystkich miałem tu już kiedyś konto niestety zapomniałem loginu i hasła mam 35 lat i od kilkunastu bawię się w podstawowe CA

 

Przeczytać i dostosować się do nazwy tego tematu też zapomniałeś? 

 

http://www.strefacaraudio.pl/user/7173-pawellko/

 

To konto blokuję !

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma na imię Piotrek, jestem z Sieradza, auto (sedan) które posiadam do przeróbek audio to Seat Toledo II (2).

 

Na razie zainstalowane klamoty:

- alternator 220a, akumulator AGM 95Ah, przewody 50mm2 OFC

- radio Sony MEX-XB100BT

- wzmacniacze: Hifonics Recaro RX8407, Excursion HXA-5K

- głośniki w drzwiach Audio System H165Evo (Helon H165), subwoofer Audio System X-Ion X15 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przede wszystkim jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale tuż za nią są samochody :-) Mam Skodziaka, ostatnio znajomy instalował sobie nowe nagłośnienie i mnie namówił na zamontowanie czegoś lepszego do mojego samochodu. Pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .
Mam na imię Artur , aktualnie mieszkam w Kielcach . Poruszam się Fiatem Panda II 2007 r. 


Witam. Mam na imię Artur aktualnie mieszkam w Kielcach . Poruszam się Fiatem Pandą 2 2007 r. 
Chcę wymienić radio standardowe na coś z wejściem USB oraz AUX. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam na imię Jurek i pochodzę oraz mieszkam w Hajnówce. Auto, którym się poruszam to Mercedes W124 sedan z 91 roku. Na forum natrafiłem szukając w google informacji o zasadach doboru wzmacniacza audio. Przy okazji dowiedziałem się i mam zamiar się dowiedzieć (z czystej ciekawości) wielu innych rzeczy nt. car audio. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Nazywam się Rafał, szukam sprzętu do nagłośnienia Octavii (1U) od narzeczonej. Mieszkam w Katowicach. Sam poruszam się małym Citroenem C1.

 

 

Trafiłem na forum głównie by zapoznać się z ofertami z giełdy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Damian mam 27 lat jestem z Żor. Amatorsko podłączyłem/rozłączyłem kilka zestawów Audio dla znajomych. Na forum trafiłem od wujka google ponieważ szukam pomocy u osoby który pomoże mi ogarnąć skrzynkę (bez przesady - samoróbka wykonana w domu ze starego biurka) dla Ground Zero zlokalizowaną w moim PASSACIE By5 eFeL :P. Sprzęt jaki aktualnie posiadam to fabryczne radio MCD + zmieniarka YATUR z przebiciem ^^ oraz pozostałości tj 4x pierdzące tweetery od VW, 4x tani Phantom 150W oraz skrzynia 12l w której kisi się źle posklejany INFINITY REF 1260W oraz GROUNDZERO GZTW 30t uduszony w 35L wszystko utrzymuje stary BLAUPUNKT GTA480 oraz kondensator Cruncha 1.2F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zapomniałem się przywitać :) Karol, 32 lata, obecnie mieszkam w Warszawie. Zainteresowałem się car audio ponad 10 lat temu. Jeździłem wtedy Hondą Civic 93r, a na pokładzie woziłem słynny Earthquake DBX12r zaislany Boschmann 990 atx. Bardziej obeznani wiedzą co potrafił ten zestaw :) Obecnie jeżdzę Volvo C30 i tesknie za fajnym mocnym graniem. Chciałbym wrócić i skomponować coś na miarę mojego wieku, czyli bardziej jakościowego i kulturalnego :) Liczę na pomoc ze strony forumowiczów, którzy są bardziej obeznani w teraźniejszych trendach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...