Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam nazywam się Michał 28 lat. Parę ładnych lat temu bardzo amatorsko "ulepszałem" swoją honde civic iv i miałem z tego dużo frajdy. Teraz jako drugi samochód mam znowu civica ale vi, i pomału planuję ulepszyć audio. Także witam serdecznie jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imie Arek, 18 lat, jeżdżę e36 cabrio, o car audio wiem tyle co nic, chce sie douczyć i zrobić autko tak, żeby jakoś to grało bo jak narazie ładnie grają jedynie wysokie i średnie tony, o niskich można pomażyć tym bardziej że ciężko upchnąć coś wiecej niż 4x 13cm (brak miejsca ) + tweetery.. Witam wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Kamil, mieszkam w okolicach Ostródy. Jestem posiadaczem Forda Mondeo mk3, w którym chciałbym rozbudować zestaw audio, który został wcześniej grzebnięty przez poprzedniego właściciela. Chciałbym to zrobić w miarę możliwości aby to grało porządnie.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Łukasz z Bydgoszczy.

Broniłem się długo przed wejściem na forum dot. CA ale stało się. Chciałem tylko kupić lepsze głośniki do pedzia 206 a wiedziałem że jak zacznę przeglądać forum mój portfel bardzo to odczuje. Już wiem że mój pomysł na nowe tanie głośniki nie zostanie zrealizowany [emoji51] dobrze że robi się ciepło to będzie okazja na wygłuszenie drzwi [emoji6]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w tym zastępczym temacie się witamy i piszemy krótko o siebie . Wiadomo pełnych danych osobowych nie wklejamy ale podanie  imienia , miejscowości skąd jesteś (umieszczenie też tego w sygnaturze), jakie masz autko które chcesz nagłośnić i informacji jak na nasze forum trafiłeś chyba nikogo nie zabije, a ułatwi ewentualną pomoc w Twoim problemie.   

 

PS: proszę pamiętać też iż "list powitalny" jaki dostałeś emailem po rejestracji jest bardzo ważnym przewodnikiem i koniecznie trzeba go przestudiować! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...