Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem zielony w car audio. Jestem z Wrocławia. Mam 25 lat. Kupiłem audi a3 5dzwiowe z 2001 roku z głośnikami fabrycznymi tylko z przodu i chce polepszyć swoje audio. Będę tu szukał odpowiedzi na moje pytania tak aby nie wtopić kasy w błoto i chodź trochę zagłębić się w tą tematykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Siemka, Wojtek 24lata, mam Avensis 99r i chcialbym zmienic dzwiek w swoim samochodzie. Natomiast jest to moja pierwsza przygoda z car audio i nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. Pierwsze zakupy to radioodtwarzacz Alpine cde-183bt i woofery hertz 165.3 z tweeterami i zwrotnicami. Planuje zainwestowac w zmacniacz i subwoofer i szukajac porady w tym temacie dolaczylem do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tutejsza Spolecznosc!

Jestem Krzysiek i mieszkam w 3city. Jezdze obecnie w140-ka, ktorej mam zamiar zaaplikowac jakis sensowny sprzecik grajacy

i mam nadzieje, ze udzielicie mi niezbednych wytycznych, a z czasem... wymienimy sie doswiadczeniem :).

 

Pozdrawiam

Zdzisio5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem Karol i jestem świeżo upieczonym posiadaczem BMW e36. Jest to mój pierwszy samochód, więc chce o niego zadbać i wymienić standardowe nagłośnienie z którego działa już tylko "1,5" głośnika. Jestem kompletnie zielony w tematach car audio, choć szybko się uczę ale wiem że sama teoria bez doświadczenia niewiele mi da. Mieszkam w Warszawie i jestem studentem ostatnich lat studiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nazywam się Dawid, mam 18 lat, mam już pierwsze auto - Daewoo Lanos (za około pół roku zmieniam) i chciałem dobrać jakieś dobre głośniki, jednak nie wiem jak się do tego zabrać, chętnie popisałbym na priv z kimś kto jest w temacie i mógłby odpowiedzieć mi na kilka pytań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Kamil, i jestem z Białegostoku.

Moje auto to Hyundai Accent II. Dodam iż jest to moje pierwsze autko w którym planuję trochę pojeździć, więc zamierzam wymienić audio. Jeżeli jest ktoś kto majstrował przy Accent'cie II to chętnie zadałbym parę pytań na PW ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z tej strony Kamil.  jestem z Krakowa. Na temat Car Audio nie mam bladego pojęcia. Słucham szeroko pojętej muzyki elektronicznej od Jarre po skrillexy i inne wynalazki, ale nie gardzę innym gatunkiem muzycznym.Moje auto ? BMW e46 compact.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Damian, 23 lata, audio ma dla mnie duże znaczenia dlatego koniecznie muszę mieć autko z dobrym graniem :) Zdecydowałem się na Alfę 147 04' JTD z nagłośnieniem BOSE, natomiast ktoś się pozbył subwoofera z bagaznika :/ Poza tym to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam doświadczonych forumowiczów car audio 

nazywam się Kamil i jestem z pod Lublina 

zainteresowało mnie to forum ponieważ lubię dobry beat w aucie 

i w tym roku planuję zrobić dobre nagłośnienie w swoim aucie  Lincoln town car 

ale na początku chcę zrobić radyjko i dobre głośniki w swoim ciągniku sadowniczym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Dawid i jestem z okolic Radomska. Zajmuje sie serwisem i sprzedaża ekspresów do kawy a przy okazji mnóstwem innych rzeczy. Auto jakie mam w tej chwili to Rover 75 CDT+ i tu będę się bawił w CA

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu Rafał z Leżajska, jeżdżę bmw e91 325i. Lubię słuchać muzyki a  ponieważ audio w moim aucie gra jak zestaw głośnomówiący... mam zamiar powoli coś z tym robić

Lubię majsterkować, kabelki i lutownica nie są mi obce, klucze, śrubokręty również. Mam nadzieję na forum uzyskać potrzebną pomoc i wskazówki oraz podszkolić się w dziedzinie CA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Na imie mam Wojtek, jestem z Warszawy, smigam obecnie oplem astra g bertone w ktorej chal bym troche pozmieniac audio. Jako ekonomista poszukuje najlepszej jakosci w najlepszej cenie ;) nie jestem tu pierwszy raz, duzy czytalem, duzo przejrzalem, duzo szukalem. Wiedza jest, okres zoltodziobostwa mam juz za sobą. Mam nadzieje, ze cos dobiore lub odslucham u kolegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Jestem z Konina,a na imię mam Łukasz.Obecnie przemieszczam się Astrą H z 2007r.,która na dniach zacznie przechodzić przemianę brzmienia seryjnego na własny projekt.Od podstaw instalację car audio zrobiłem jak do tej pory w trzech autach.Na co dzień pracuję jako elektro-monter  więc zupełnym żółtodziobem nie jestem,choć car audio jak każda inna dziedzina z nieba w głowie się nie znajdzie dlatego nie zbędna będzie pomoc na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Bartek z Wolsztyna.  O forum dowiedziałem szukając odpowiedzi na problemy z moim sprzętem car audio. Obecnie jeżdże mercedesem w140  z nagłośnieniem BOSE( wzmacniacz bose + 11 głosników), które wymaga małej konserwacji po 20 latach użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...