Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć, jestem Kuba :) Mieszkam we Wrocławiu i jeżdżę nudnym do bólu samochodem Opel Astra II z klekotem 1.7 CDTI pod maską. Jako, że najważniejsze już mam ogarnięte w samochodzie na tip-top, to znaczy całą mechanikę i sprawność pojazdu, przyszedł czas na poprawę komfortu podróżowania w postaci Car-Audio. Mam nadzieję, że dużo się tutaj nauczę, a w razie wątpliwości pomożecie rozwiązać mi moje problemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim  :wink:

Mam na imie Michał mieszkam i pracuje w Łodzi. :rotfl:

Na chwile obecna posiadam Forda Mondeo ST220. Na razie golec jeżeli chodzi o CA ( fabryczne DENSO z NAVI zablokowane). W poprzednim Fordzie liznąłem trochę CA ponieważ wymieniłem fabryczny zestaw na odseparowany na przodzie plus wygłuszenie drzwi do tego piec i Sub 10 cm w bagażniku - grało jak dla mnie przyzwoicie.

W nowym aucie chcę podążyć podobną drogą i po woli częściowo swoimi siłami - częściowo z pomocą specjalistów zacząć budowę CA.

 

Pozdrawiam również Adminów i Moderatorów forum. Czytając forum od dłuższego czasu już wiem czego nie lubicie i nie tolerujecie i postaram się wam nie wchodzić w drogę.

Pozdrawiam :):wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Michał, chociaż większość moich znajomych o tym nie wie bo mówi mi po prostu "Bloondas" albo "Janek" :D Mam 25 lat, pochodzę z Wielunia, krótki czas mieszkałem też w Gdańsku (pozdrawiam ludzi z Trójmiasta, jak dla mnie to najcudowniejsze miejsce na ziemi). Tydzień temu stałem się posiadaczem Vectry B po lifcie, która ma OEM'owskie car audio które niestety już nie domaga (poobrywane membrany, nie da się słuchać nawet radia, w dodatku radio kasetowe). Postanowiłem zaplanować zrobić audio więc zacząłem szukać na alledrogo odpowiednich sprzętów ale stwierdziłem że będę potrzebował waszej pomocy :P Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Daniel, jestem z lublina, pierwsza styczność z car audio miałem jakieś 3 lata temu i od tamtej pory nie potrafie się z tym rozstać wręcz jestem uzależniony od dobrego bassu i brzmienia :D Szukałem jakiegoś forum zeby ktos mi doradzil nieco w wyborze naglosnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Tomek. Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim. Autko, które będę sukcesywnie wyposażał to Mazda 626 V-gen, model GF Sedan z 98 roku. Na forum trafiłem w sumie dzięki zainteresowaniu tematem rozbudowy audio w moim aucie. Zainteresowania: wszystko, co tyczy się pojazdów czyli mechanika i elektryka samochodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imie Lukasz. Jestem z Śląska (cieszyn). Próbuję zgłębić tajemnice car audio z audi a4b5. Na razie mam wygłuszone przednie drzwi. Gra w nich zestaw odseparowany hertz dsk 130.3. Teraz czas na stworzenie skrzyni więc postanowiłem zarejestrować się u fachowców. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szerokie grono użytkowników :)

 

Nazywam się Krzysiu -> Wiaciol, urodzony i wychowany na Śląsku, aktualnie mieszkam w DE.

Na dzień dziejszy posiadam VW Passat B5 FL kombi 1.9 TDI, lecz jestem w trakcie zakupu Skody Superb II kombi i to właśnie dla tego samochodu będę poszukiwać informacji.

 

Na forum trafiłem po przez wyszukiwarkę Google :)

 

Liczę ze miło spędzimy czas ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Michał, mieszkam w Tczewie, lubię posłuchać muzyki na dobrym sprzęcie, ale dotychczas ograniczałem się do domowego audio. Ponieważ same dojazdy do i z pracy zabierają mi codziennie 2 godziny, stwierdziłem, że nie zniosę dłużej katowania się w takich ilościach fabrycznym zestawem w moim Clio i postanowiłem cos z tym zrobić, stąd moja obecność na forum :) Od jakiegoś czasu tylko czytam, w końcu postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem Radek. Kupiłem samochód astra G gdzie mam wzmacniacz magnat edition two limited, jakąś wielką tubę chyba ręcznie robione pudło z głośnikiem audioactive zamiast koła zapasowego i 6 głośników w kabinie 2x blaupunkt GTx 102 i 4 nie wiem jakie bo dwóch przednich nie jestem w stanie wykręcić bez zdejmowania boczków, a dwa jeszcze są zabudowane z tyłu gdzie tym bardziej nie wiem póki co jak się do nich dostać  + 2 tweetery. Niestety działają tylko tylnie 2 głośniki i tuba. Na forum trafiłem z szukajki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...