Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie wszystkich mam na imię Sylwek jestem z Tomaszowa Maz autko jakie posiadam to Renault Laguna III.Doświadczenie w car audio z systemami Hi-Fi oraz Hi-end. Teraz zabieram się za swoje autko nowo nabyte.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Karol, Jarosław podkarpackie. Łupa którą nagłaśniam to BMW E34, plan jest na głośniki w drzwiach co w tym modelu jest przez wielu uznawane za niewykonalne. W związku z moją misją będę miał kilka pytań, które mnie wstrzymują od podjęcia kolejnych kroków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam na imię Jurek, Jak na razie o CA nie wiem wiele ,no może troszkę mniej :)

Jako że lubię słuchać muzyki także w samochodzie postaram się korzystać z Waszych rad.

Pacjent: Ford Maverick 2005 r (brat bliźniak Mazdy Tribute) no nie jest to popularny wózek :) i o to chodziło.

Jednostka- po lekturze forum Kenwood KDC-BT53U . Reszta z pomocą foruma będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Kamil i obecnie mieszkam w Berlinie ale pochodzę z Malborka gdzie czasami bywam na weekend :) o car audio wiem podstawy te które są dostepne do przeczytania ;) z praktyki też coś liznełem ale to nie dużo. Wiadomo jak większość z nas zaczynałem od subwoofera potem wzmacniacz a na końcu radio hehe teraz akurat jest trochę odwrotna strona. Aktualnie posiadam passata b5 kombi a sprzet zamontowany jeszcze w nim to radio pioneer avic 940bt do tego wzmacniacz hifonics(na chwile teraźniejsza nie pamietam dokładnie modelu) głosniki przód to audio system r165 i tył seria a subwoofer to hx10sq audio system niestety jeszcze w obudowie w boczek gdzie wiem ze sie dusi ten glosnik ale planuje zmiany :) ale to tak jak poprzednik pisal reszta z małą pomocą forumowiczów ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Marcin - lat 34, autem jakim jeżdżę na co dzień to golfy 4 i to właśnie do jednego postanowiłem wrzuć coś troszkę lepszego niże seryjne radio MFD. Hobby - elektryka, muzyka. Najczęściej muzykę odsłuchuje w domu na swoim sprzęcie vintage. Jak na razie to styczność z caraudio posiadam minimalną, czytam, składam graty i będziemy działać. Liczę na pomoc użytkowników i cierpliwość administracji ;) Pochodzę z okolic Zielonej Góry, ale aktualnie przebywam w Trier (DE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Jan, auto to Skoda Octavia II FL

Rzeczy zamontowane obecnie w aucie to:

 

Blaupunkt 845 philadelphia

Crunch GTX 4800

Hertz 165 MPK pro

Rockford P165-SE

Rockford P2D2-10

 

Potrzebuję porady w kwestii poprawy jakości dźwięku :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Jestem Krzysztof i mieszkam w Wolwarku (kujawsko-pomorskie)
Kulam się Renault Megane Scenic i staram się coś robić w tematyce CA.
Czasami naprawiam głośniki i szukając czegoś w necie trafiłem na to Forum.

Pozdrawiam.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...