Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, jestem Patryk. Mam 26 lat, mieszkam w okolicach Płońska. Forum obserwuję już o jakiegoś czasu, w końcu zdecydowałem się zarejestrować i zrobić instalację w swoim samochodzie. Na razie jest to Seat Cordoba z mega "szybkim" i  "mocarnym" silnikiem 1,9 SDI. Liczę, ze na forum znajdą się osoby, które podpowiedzą mi w jaki sposób zainwestować sensownie swoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam sie Paweł jestem z Katowic, zakupiłem Opla Astrę IV, wcześniej jeździłem autami które miały premium sound na pokładzie zwykle BOSE, w Astrze brakuje mi niestety dołu bo brak suba, chcę przebudować rozbudować audio żeby grało lepiej, zaraz zakładam wątek w odpowiednim temacie.

 

pozdrawiam audio maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Kuba, mam 20 lat, mieszkam w Sochaczewie. Jakiś czas temu zakupiłem swój pierwszy samochód - Mercedes W202 1.8 z podtlenkiem biedy. Niestety kupiłem go z kiepskim radiem JVC G402, tylko na płyty, więc trafiłem tutaj w poszukiwaniu lepszego sprzętu, mam nadzieje, że znajdą się osoby, które podzielą się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :zdrowko:
Na imię mam Adrian.
Mieszkam pod Wrocławiem, dokładnie między nim a Nysą (gdzie znajduje się znany wam sklep) w małej miejscowości Strzelin.
Trafiłem tutaj w poszukiwaniu odpowiedniej skrzynki pod przetwornik Hifonics'a.
Wsadziłem to w jakieś 40 litrów z BassReflex i nie polecam :wsciekly:

Śmigam sobie Audi B5 Avant silnik AFN z wgranym wirusem, ciągnie przyjemnie :hyhy:
W drzwiach gra seria a radio Sony MEX-N5100BT -> wzmacniacz Ground Zero GZTA 1.800DX - głośnik Hifonics MXT12D2.
 





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Tomek i mieszkam w Poznaniu. Jestem zadowolonym posiadaczem Subaru Legacy III i nadeszła pora tworzenia w nim audio. Podobnie jak samo auto, nagłośnienie będzie dość oryginalne ale tym podzielę się chyba w specjalnym wątku bo mam dużo zagwozdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Z tej strony Michał z Łodzi, obecnie mieszkający w Wawce. Parę lat temu, jeszcze jako totalny młokos, dokonałem instalacji CA w starym Toledo (i uważam, że nie wyszło to tragicznie). Potem zacząłem się przykładać do studiowania, pierwsza praca, w międzyczasie samochód poszedł na żyletki i jakoś wylądowałem w stolicy. Od niedawna jestem posiadaczem Hyundaia Coupe, który niemal błaga o zmiany w nagłośnieniu. 

 

Na forum, jak i do kilku innych miejsc, trafiłem szukając informacji w stylu 'jakie radyjo do 500zl ??', ale tutejsze posty odnajduję najogarniejtyńszymi. Wydaje mi się, że nie jestem bardzo wymagającym słuchaczem i uda mi się znaleźć konsensus między jakością a ceną sprzętu, nie idąc krok czy dwa za daleko. 

 

Mój plan na CA jest stopniowy, spowodowany zarówno finansami, jaki i obecnie posiadanym wolnym czasem. W pierwszej turze zamierzam kupić radio oraz głośniki, później natomiast wygłuszyć i zakupić wzmacniacz. Takie podejście da też mi odpowiedź na nurtujące mnie pytanie - ile tak naprawdę daje wygłuszenie drzwi. Jak już nabiorę wiedzy na temat czego oczekuję od CA i znajdę potencjalnych kandydatów do montażu, będę sięgać po Wasze rady.

 

Cały proceder chciałbym udokumentować - jeżeli uda się to rozsądnie sklecić, może pomogę jakiemuś posiadaczowi Tiburona.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Krzyś z okolic Sieradza :)

 

Podstawowe stereo w domu złożone. Czas na auto :)

Chciałbym złożyć stereo ze względnie niezłym basem ale bez subwoofera. Tak jak w domu :) Liczę, że Wasze doświadczenie mi w tym pomoże.

Mam 2x Mitsubishi Galant. Zacznę od jednego. Jak wyjdzie to przyjdzie czas na drugiego :)

Szkoda marnować czas. Zabieram się do lektury podstaw i treści forum.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem nowy na forum:) Jestem Marcin mam 24 lata. Aktualnie moje auto to Mitsubishi Carisma. Jakieś obycie mam z CA ale chcę szkolić się dalej :) Już jakieś graty są ale o tym w innym temacie. Aktualnie człowiek pracuje, co by tu.dodać skończyłem technikum na kierunku informatyk. Miło was poznać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Mariusz.Auto to Peugeot 307.Caraudio interesuję się od kilku lat.Lecz wchodząc na to forum uświadomiłem sobie,że wielu rzeczy nie wiem bądź nie rozumiem.

Mam nadzieję,ze po przeczytaniu wielu tematów i odpowiedzi od was bez strachu zacznę przygodę z caraudio.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)
Mam na imię Radek. Mam 27 lat (jeszcze) :P Mieszkam w Pabianicach k/Łodzi.
Dopiero zaczynam przygodę z Car Audio i sporo informacji zaczerpnąłem z tego forum.
Myślę, że niebawem pochwale się własną, początkową instalacją w Grande Punto 3d, choć na pewno daleko jej do instalacji forumowego kolegi Rav :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem Janek z Lubiąża, mam 20 lat, z profesjonalnym CA do tej pory nie miałem do czynienia, za to grzebię troszkę w elektronice. Uwielbiam chyba wszystkie możliwe gatunki muzyczne od elektroniki, techno, trance przez disco polo, 80's, rap, do muzyki klasycznej czy nawet kościelnej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wojtek z Chorzowa. Lat 41 niekarany :hyhy: . Samochód Skoda Octavia III i postanowiłem, że ten właśnie będzie odpowiednio nagłośniony. Liczę, że to forum mi właśnie w tym pomoże bo za bardzo na "lepszym" sprzęcie się nie znam. Ile ludzi tyle opinii.  Muzyka typowo dance. Bez disco polo :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

nazywam się Adrian i mam 18 lat. Mieszkam w okolicach Żywca, moim samochodem jest Seat Toledo II . Zaczynam przygodę z car audio od samego zdania prawa jazdy, chciałbym z każdym miesiącem coraz bardziej wyposażać samochód w dobre nagłośnienie. Liczę na to że zostanę z Wami na dłużej, oraz udzielicie mi wiedzy którą będę przekazywał młodym adeptom wraz z nabraniem doświadczenia :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim nazywam się Denis mieszkam w Opolu, jestem zielony w temacie audio jedyne styczności jakie miałem to "rozbudowa" kina domowego, próba zrobienia subwoofera ale wszystko jakoś skończyło się klapą. Teraz chciałbym wymienić radio w moim samochodzie jakim jest audi a4 b7i dlatego też trafiłem do was na forum. Mam nadzieję że znajdę tutaj potrzebną pomoc i będę użytkownikiem waszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Kamil i pochodzę z Siedlec - woj. Mazowieckie. Nie wiem od kiedy jestem tu zarejestrowany, ale na wszelki drugi raz się przywitam :) Aktualnie posiadam Mercedesa CLK w209 z 3,2 litrową benzyną. Wcześniej prawie rok bujałem się Volvo 850 2.0 Turbo i w planie miałem zabudowę jego, ale niestety koszty jego remontu pokrzyżowały moje plany aż zdecydowałem kupić nowszy i bardziej zadbany samochód. Myślę, że w ciągu tego roku uda mi się zmodernizować jego audio, które i tak już gra przyzwoicie, ale mam niedosyt i w dodatku irytuje mnie zmieniarka CD, bo nie zamieściłem się z utworami, których słucham na 6 CD. Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie przyjemny, a za mój brak wiedzy nie zostanę zmieszany z błotem :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wypada coś napisać, może - miło dołączyć do waszego grona! Liczę że wielogodzinne przeglądanie tego forum opłaci się i będzie pożytecznym doświadczeniem. Trafiłem tu głównie dlatego, że szukam odpowiedzi na parę zagadnień o których nie mam zielonego pojęcia. Mam nadzieję że z Waszą pomocą odkryję salę koncertową w swoim Xsara Picasso :wink:

MD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...