Skocz do zawartości

Accord VIII dynaudio 242GT


a5150g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumie, że z kuglami wchodzisz na słupek, jakiego masz koloru słupki ? Jasne ? Jeśli tak, to spoko, ale jak czarne, to przynajmniej mi się nie widzą takie kinkiety i to za spory grosz...

tak będą na słupkach, nie bardzo chce mi się chlapać z żywicą a nawet za bardzo nie umiem. Słupki są jasne, kupiłem tak żeby było łatwiej i spasowało z pierścieniem do WF wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wypada?

W porównaniu z tym co miałem jest duży skok. Nabiera wylana krew i pot sensu. Super dół jest i czystsza góra. Oczywiście pisze w porównaniu ze starym alpinem. Spory zapas mocy ma mosconi.

Jesteś pewien z tym subem grającym w kanapę? Przynajmniej tak zrozumiałem z tego "japońskiego" zdjęcia. To raczej nie najlepsze rozwiązanie

Pewien nie jestem, jak i wielu rzeczy które zrobiłem a okazały sie dobre. Uważam to za dobry środek pomiędzy miejscem a estetyka.

Mosconi będzie siedział za subem i będzie obudowany.

Zakładam ze skoro im to samo grało to i tu powinno zrobić robotę.

 

A Ty czemu uważasz ze nie będzie to dobre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mi podobne ustawienia zupełnie się nie sprawdzały.

masz sedana ? 

Ja chcę uzupełnić dół pasma, nie musi to robić trzęsienia ziemi. mocy jest dużo, głośnik z opinii na forum też ok. Będzie zostawione miejsce pomiędzy kanapą a głośnikiem więc powinien oddychać.

Okaże się na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam coupe, ale "kształt" bagażnika bardzo przypomina sedana

Większość sedanów bagażnik oddziela metalowa ściana a większość coupe tylko kanapa no i zdarza się też że góra bagaznika to zwykła tekturowa półka która nie zatrzymuje za dużo dźwięku.

Trzeba trochę bardziej sprecyzować jaki to typ samochodu żeby porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość sedanów bagażnik oddziela metalowa ściana a większość coupe tylko kanapa no i zdarza się też że góra bagaznika to zwykła tekturowa półka która nie zatrzymuje za dużo dźwięku.

Trzeba trochę bardziej sprecyzować jaki to typ samochodu żeby porównywać.

u mnie jest kanapa, wąski przesmyk jak się połozy fotele, oraz półka metalowa plus w której siedzi fabryczne audio plus panel ( 3 głośniki które można by wyjąc na upartego, ale pewnie było by więcej brzęczenia plastików niż to warte stąd taki pomysł)

 

Saint337 u Ciebie widziałem 2xJL plecami do kanapy, podobny bagażnik, próbowałeś odwracać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...