Skocz do zawartości

Accord VIII dynaudio 242GT


a5150g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

posłuchać nie będzie mi dane żadnego pewnie przed zakupem z resztą inaczej grają w każdym aucie,ale zwęziłbym chyba do poniższych 3, wolałbym jeden klocek na pasywny przód i suba, ot takie udogodnienie.

Mosconi AS200.4

DLS A7

Genesis five channel

 

 

Wszystko się rozbije też o kasę na koniec.

 

Jak by ktoś coś miał na handel to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie ale kawał drogi :)

Poszperałem trochę i cieżko wyszukać 200.4 albo taki ze mnie szukacz.

 

Poprawcie mnie.

Na jednej z polskich stron jest ten wzmak. Paczę i widzę ze różni sie 200zl pomiędzy 4s a 4w czyli kolorem. Czy to ma sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-18756-0-14785400-1466252302_thumb.jpgpost-18756-0-37042000-1466252306_thumb.jpg

Powoli do przodu.

Obudować pierścienie. Wzmak póki co, bo będziemy robić zabudowę na suba za tylnym siedzeniem.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Gra dołem już przy lekkim odkręceniu w porównaniu do poprzednika - to tak przy szybkim odsłuchu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifIMG_20160618_130949.jpgattachicon.gifIMG_20160618_131009.jpg

 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Gra dołem już przy lekkim odkręceniu w porównaniu do poprzednika - to tak przy szybkim odsłuchu.

Dobry ruch z tym wzmakiem , napewno wiecej dolu sie pojawi a co do gory to daj znac ☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Gra dołem już przy lekkim odkręceniu w porównaniu do poprzednika - to tak przy szybkim odsłuchu.

No to nie widzę powodu abyś jeszcze się trochę bardziej wykosztował i dokupił 50.2 na tweetki puszczając całość aktywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry ruch z tym wzmakiem , napewno wiecej dolu sie pojawi a co do gory to daj znac ☺

Z góra sie odsłuchuję ale na bank jest wiecej detali. Aubergie-chris rea ładnie gada. Początek kiedy chodzi sobie fajnie pokazuje co i gdzie jest.

No to nie widzę powodu abyś jeszcze się trochę bardziej wykosztował i dokupił 50.2 na tweetki puszczając całość aktywnie :)

A co to 50.2 ?

 

Chyba nie podołam aktywnie póki co. Chce sie nacieszyć i dokończyć to co zaplanowałem i zobaczyć rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być AS50.2 ale zdaje się, że  takiego nie zrobili( a ja się za mocno rozpędziłem) i najmniejszy z serii, to AS100.2 :hyhy:

Spróbuj właśnie taki do napędu tweetków zakupić.

Jasne już. Kusisz ale to na przyszłość. Daleka :-)

Muszę skończyć boczki - obmyślam plan zeby było ładnie.

Zabudować suba ( padło na audio system hx 10")

Pobawić sie z tweeterami, pomierzyć i zobaczyć co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...