Skocz do zawartości

uzupełnienie zestawu Dynaudio 242GT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

szukam rozwiązania które uzupełni niskie pasmo w  zestawie odseparowanym Dynaudio 242GT. Drzwi są wytłumione, zestaw gra na starym Alpine MRV F505 - zmostkowany.

Auto to honda accord VIII gen.

 

Mam wzmacniacz alpine MPR M350 który chciałbym użyć, ale nie ma konieczności.

Budżet to max 2000zł.

Słucham blues, rock, metal, muzyka instrumentalna czasem wskoczy jakiś jazz.

 

Jedyny problem to nie chciałbym poświęcić większości bagażnika bo są dzieciaki i czasem jest trochę gratów. Rozważałem opcje free air sub w półkę - co myślicie ?

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mogę coś zaproponować to sprzedaj ten wzmacniacz na subba, dorzuć do kasy którą chcesz przeznaczyć i kup coś co będzie miało prawo bytu.

Nie znam tego samochodu, ale chyba sub będzie miał problem "przedostać" do kabiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie znam tego samochodu, ale chyba sub będzie miał problem "przedostać" do kabiny.

 

 

 


Jedyny problem to nie chciałbym poświęcić większości bagażnika bo są dzieciaki i czasem jest trochę gratów. Rozważałem opcje free air sub w półkę - co myślicie ?

 

No sam nie wiem :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować to sprzedaj ten wzmacniacz na subba, dorzuć do kasy którą chcesz przeznaczyć i kup coś co będzie miało prawo bytu.

Nie znam tego samochodu, ale chyba sub będzie miał problem "przedostać" do kabiny. 

Free Air odpada więc.

jest to sedan, masz racje cieżko będzie z przebiciem się do kabiny.

Mam 8" rockforda w zamkniętej obudowie i nie daje rady wyrobić za głośnikami a co mówić o przebiciu się do kabiny, stąd post i prośba o doradzenie czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że bez szczelinowej skrzynki nie będzie grania :hyhy:

Jesteś z UK, umów się z Rożkiem, na pewno coś zaradzi :wink2:

Właśnie spędziłem ponad godzinę czytając jego pojedynki z CA :) Sprzęt przechodzi tam z wysokiej półki, jest mi to obce jeszcze, bardziej domowe HiFi póki co, tu wiem co lubię.

Mam nadzieje że jest jakoś  blisko Birmingham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twoj zestaw dynaudio, to tez nie jakas budzet liga.

Znam dynaudio z zestawów domowych więc wiedziałem w co idę. Nie zawiodłem sie.

Jest kolega w Angli (od nas z forum ) co ma Accorda .Moze sam sie odezwie ☺

Było by extra. Doradził by sie człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aeron, dnia 24 Marz 2016 - 18:43, napisał: snapback.png

Stare infinity w wersji w.ib możesz poszukać :)

 


Taka 10-tka naprwade daje rade i dobrze zasilona powinna spokojnie sie przebic do srodka.. Chyba ze tam masz blache ?? Jak cos to dzwon do mnie to cos razem poszukamy ☺ Numer moge Ci wyslac na priv

 

Juz wcześniej prosiłem o ogarnięcie się , a przynajmniej zabieranie głosu w sprawach w których ma się nawet minimalne doświadczenie/wiedzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja wnioskuję że to ty szukasz problemu i próbujesz na swój sposób szydzić.
Zajmij się sobą o mnie się nie martw.

 

Kolego weź wyluzuj bo w każdym temacie szukasz zaczepki ! załóż najlepiej słownik jak się odzywać do rozek260 aby go nie ruszyło do zaczepki ! tego się już czytać nie chce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aeron, dnia 24 Marz 2016 - 18:43, napisał: snapback.png

 

 

 

 

Juz wcześniej prosiłem o ogarnięcie się , a przynajmniej zabieranie głosu w sprawach w których ma się nawet minimalne doświadczenie/wiedzę .

Wiedzy i doswiadczenia nie podwazam.Ja mialem , sluchalem , w sedanie , co jeszcze mam napisac ?? Prosze o konkrety ☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego weź wyluzuj bo w każdym temacie szukasz zaczepki ! załóż najlepiej słownik jak się odzywać do rozek260 aby go nie ruszyło do zaczepki ! tego się już czytać nie chce !

Nie tylko ja to zauważyłem. Tak próbuj wmówić mi że to ja szukam problemu .

Ktos wywołuje moje imię z szyderczym uśmiechem więc nie siedzę cicho. Mam dość atakowania.

Koniec ot mojej strony

Zdrowych spokojnych i bez stresowych świat dla każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...