Skocz do zawartości

CTEK mxs 5.0 gdzie kupic


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robi , tyle że nie robi tego za jednym "przejściem ścieżki diodowej"  tzn. podłączasz do aku , wbijasz autko+agm+recond i czekasz aż wszystkie diody na ścieżce postępu ładowania  się zaświecą i jak to się stanie, to odłączasz wtyczkę na 3s i ponownie czekasz aż wszystkie się zaświecą ... i tak 3x . Trwa to stosunkowo długo, ale jak długo to już zależy od pojemności aku i jego stanu rozładowania rozładowania .

 

PS: przy kwasiaku ładujemy  przy włączonych opcjach "autko+Recond" , a jak mamy aku żelowy, to tylko włączamy samo  "autko"  lub tam motocykl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi , tyle że nie robi tego za jednym "przejściem ścieżki diodowej"  tzn. podłączasz do aku , wbijasz autko+agm+recond i czekasz aż wszystkie diody na ścieżce postępu ładowania  się zaświecą i jak to się stanie, to odłączasz wtyczkę na 3s i ponownie czekasz aż wszystkie się zaświecą ... i tak 3x . Trwa to stosunkowo długo, ale jak długo to już zależy od pojemności aku i jego stanu rozładowania rozładowania .

 

PS: przy kwasiaku ładujemy  przy włączonych opcjach "autko+Recond" , a jak mamy aku żelowy, to tylko włączamy samo  "autko"  lub tam motocykl

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i ja ctek aleqm pytanie, gdzie dokupić te złączki pomarańczowe żebym mógł zrobić sobie więcej tych przewodów z konektorami oczkowymi? Potrzebuje kilka takich, w aucie mam dwie baterie i lepiej jakbym miał dostęp do jednej i drugiej z poziomu takiej wtyczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MXS 5 nie ma takiej możliwości.

 

MXS 25 ma opcję pracy jako zasilacz. Bodaj z napięciem 13,8V, ale prąd to tylko 25A. Znacznie taniej wyjdzie kupić zasilacz z serwera i wykorzystać go jako zasilacz. Sam tak zrobiłem na warsztat, a producent podaje 160A dla linii 12V

Wychodzi na to, że MXS 7.0 też ma funkcję zasilania. Tylko 7A ale mi w zupełności wystarczy. Już zamówiony, zobaczymy jak się sprawdzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Michał on już nie jest produkowany stąd słaba dostępność , następca to Noco Genius 10 EU.

Lub jeśli zależy Ci na tej starszej serii to w cenie 7200 , znalazłem przeceniony G15000

https://www.online-batterien.de/shop/index.php?a=1009976&utm_source=googlePLA&utm_medium=cpc&gclid=Cj0KCQiA3smABhCjARIsAKtrg6K2iYlCWF-GEdE6sqR9cXwbAldgwFgm39UHPGYtLa5Wfog8pCuLpUYaAtDDEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...