Skocz do zawartości

Dylemat w wyborze subwoofera


Rekomendowane odpowiedzi

AS HX10SQ to dobry głośnik, ale mnie nie zachwycił. Miałem go przez chwilę w paczce zamkniętej 20l. Nie schodził nisko, grał twardo, ale był przy tym bardzo szybki i precyzyjny. Myślę, że w skrzyni BR sprawdziłby się nieco lepiej, bardziej uniwersalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja obecnie używam Suba clariona w obudowie projektu Yauhen z portem szczelinowym nie powiem ciśnienie robi aż czuć na mordzie :) przy czarnej nucie dostaje około 400wrms od Signat ram3 MK2 (bliźniak emphazer ea2150) lecz jakości brak a przy szybkiej nucie sieczka ;( szukam głośnika lub Suba w okolicy 400 PLN (używka wiem że cudów za te pieniądze nie znajdę lecz może coś dobrego w tej kwocie się znajdzie) budę mogę zrobić sam cos z dobrym zejściem, dynamiką i precyzja (żeby grał a nie robił buu buu;) ) nutka to rap house jakieś alternatywne i coś pokroju LP3 w trójce;D jednostka to Nexus 7 2nd reszta Ori Sony system z głośnikami serii ford premium system (niebieskie membrany) mondeo MK4 kombi. Drzwi wygłuszone, maska, grodź, bagażnik. Kable do wzmacniacza 16mm2 spawara, sygnałówki jakieś no name lecz grube z dobrą izolacja i ekranowaniem:) coś polecicie?

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok wrzuciłem głośnik w skrzynie zamknięta ostatecznie około 70% wygłuszenia, poroso i watolina, bass zrobił się na pukntualniejszy i bardziej zróżnicowany(przedtem grał w pustej skrzyni) o to mi chodziło :) lecz brakuje mi teraz ciśnienia jakie wytwarzała obudowa z portem szczelinowym [emoji39]

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja od kilku dni jestem użytkownikiem głośnika Excursion SHX-12D4 czyli 2 x4 ohm, podobno 400 rms. W zamkniętej skrzynki nie gra najgorzej w bagażniku e91 i jest podpięte pod JBL GTO-5EZ. W cenie do 350zl to moim zdaniem dobry wybór.

a090d8eb7e04228baa818c120b07121f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix p12w

https://www.olx.pl/oferta/subwoofer-helix-p12w-br-jak-dls-brax-focal-zapco-alpine-CID5-IDsGRTJ.html

Wisi dość długo, tylko negocjować i brać, a nie pisać 100 postów co kupić :) pozdro

 

Dobry sub za uczciwe pieniądze. Targałem takiego ponad rok w Mondeo mk4 kombi. Ten egzemplarz z olx jest prawie nowy, a właściciel to stały bywalec tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Posiadam suba starego Blaupunkt EMB 1200 już nie produkowanego. Głośnik się już zmęczył.
(Wysokość x szerokość x głębokość (mm): 400 x 360 x 330)

 

Szukam głośnika 4 ohm,Pasmo od 35hz do wzmacniacza RMS 165W

 

JBL CS1214 mi podpasował,ale ma 250 RMS W no i pewnie za małego suba mam.

Nie wiem jaki głośnik wybrać. Nie musi być drogi,ale żeby był ciepły bass

 

Ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Jestem tu nowy

 

Jaki głośnik do dedykowanej skrzynki zamkniętej 15l. citroen c5 w boczku bagażnika? Moje propozycje to: Excursion 10S4 - JL AUDIO 10WXv2-4 - RE AUDIO RE10S4 lub REX 10S4, czy lepiej dołożyć do SR 10D2 lub JL 10W0v3-4. Chciałbym aby grał miękko i schodził bardzo nisko. Muzyka jaką słucham to rock, dance i klasyczna. Mój sprzęt to radio fabryczne, procesor Alpine PXE-H650, Sinuslive SLA 6505, Morel Maximo 6.2.

Do tej pory gra sub Mac Audio SX112BP, ale zajmuje sporo miejsca i chcę go wymienić,a zarazem poprawić brzmienie basu, o ile to możliwe.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witajcie kochani :)

 

moje autko to Opel Tigra TT 1,4(90KM)

z uwagi na ograniczone miejsce przy zlozonym dachu szukam  wzmacniacza i subiego do bagaznika jedynie co wiem to to ze wystarczy 300W co do firmy nie mam zielonego pojecia co wybrac bardzo prosze o rade ewentualnie jakies modele nie wiem JBL MAGNAT SONY XPLOD BLAUPUNKT nie zbytnio jestem przekonany do marek typu HIFONICS czy GRUNCH albo jakis inny RENEGADE


witajcie kochani :)

 

moje autko to Opel Tigra TT 1,4(90KM)

z uwagi na ograniczone miejsce przy zlozonym dachu szukam  wzmacniacza i subiego do bagaznika jedynie co wiem to to ze wystarczy 300W co do firmy nie mam zielonego pojecia co wybrac bardzo prosze o rade ewentualnie jakies modele nie wiem JBL MAGNAT SONY XPLOD BLAUPUNKT nie zbytnio jestem przekonany do marek typu HIFONICS czy GRUNCH albo jakis inny RENEGADE

 

 

czy Alpine SWT-12S4 + JVC KS-DR3004 to dobry wybór??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witajcie kochani :)

 

moje autko to Opel Tigra TT 1,4(90KM)

... nie wiem JBL MAGNAT SONY XPLOD BLAUPUNKT nie zbytnio jestem przekonany do marek typu HIFONICS czy GRUNCH albo jakis inny RENEGADE

Mam pytanko, dlaczego te firmy akurat wymieniłeś a nie inne? Co ci "podpowiedziało" że JBL Magniot itd?

Pytam z ciekawości.

 

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dlaczego te firmy akurat wymieniłeś a nie inne? Co ci "podpowiedziało" że JBL Magniot itd?

Pytam z ciekawości.

 

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

 

tak sobie pomyslalem ze markowe to dobre ot taka dedukcja a co doradzałbys cos innego??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanko, dlaczego te firmy akurat wymieniłeś a nie inne? Co ci "podpowiedziało" że JBL Magniot itd?

Pytam z ciekawości.

 

 

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

 

tak sobie pomyslalem ze markowe to dobre ot taka dedukcja a co doradzałbys cos innego??

 

Ale skąd znałeś konkretne nazwy i że niby są markowe?

Do polecenia za chwilę przejdziemy, tylko chciałem się dowiedzieć bo jesteś już kolejną osobą która podaje te marki ot tak jako te dobre markowe.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...