Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji rozwiniętego wątku odnośnie subów Infinity Beta mam pytanie do posiadaczy tych głośników, w jakich pojemnościach netto użytkujecie/użytkowaliście 10 i 12? Producent w przypadku 10 podaje dwie opcje, a w przypadku 12 trzy opcje. Jakieś wnioski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wrócił,jest w super formie i znowu bryluje na forumowie !

Głośnik kilkanaście lat na rynku i nagle jest! JEDYNA słuszna i objawiona prawda..WSZYSCY dotychczas się mylili! Jakie to szczęście że udzielasz się na tym forum i łaskawie oświadczasz jedyną słuszną i właściwą drogę i prawdę.. Dziękuję CI że wyprowadzasz ciemnogród na jasne łąki obficie skropione wiedzą i jedyną słuszną prawdą.

 

Wróciło i twoje fejk(troll) konto niczym z procy razem z nim! Żenujące słabe oraz brak odwagi napisania tego pod prawdziwym nickiem ....

Przy okazji rozwiniętego wątku odnośnie subów Infinity Beta mam pytanie do posiadaczy tych głośników, w jakich pojemnościach netto użytkujecie/użytkowaliście 10 i 12? Producent w przypadku 10 podaje dwie opcje, a w przypadku 12 trzy opcje. Jakieś wnioski?

Ja miałem 22L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki czas , ze samochód z beta 10 w bagaju otrzymał najwyższa notę za subbas podczas finałów MP Emma/Pasca

A temat można w ten czy inny sposób powiązać ze Śląskiem  :wink2: , tylko nie wiem czy na tym podwórku .

Ale być może już pora dać odpocząć umęczonemu Infinity i poszukać czegoś nowego , bo "prekursora " już się raczej nie wykreuje :wink:

 

 

 

Bo producent tez sam nie mial pojęcia co i do czego robi , a teraz nadejszło "nowe" i wiedzą lepiej .

 

Przecież te Bety to w ogóle nie grają subbasu. Ledwo to to słychać...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A nie miałem wrzucać fotek a jednak mówię dla tych co słuchali mojego setupu i tych którzy nie słuchali czyli dla mniej wtajemniczonych. Szybki montaż nowego domku przed piknikiem dla bety.

post-15382-0-31825600-1534196392_thumb.jpg

post-15382-0-56005600-1534196502_thumb.jpg

post-15382-0-79754700-1534196557_thumb.jpg

 

Mastah jeszcze raz dziękuję za profesjonalne wykonanie i terminowość.post-15382-0-83771600-1534196871_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dziękuję wszystkim tym którzy słuchali mówili co i jak można było by jeszcze zmienić, napewno daje to vervy do dalszego dopieszczania systemu. Napewno czeka mnie zmiana subwoofera bo niby beta 10 ma mało powietrza hehe ( zmej ) wiesz o co kaman :D. Pozdrawiam i do zobaczenia, Usłyszenia za rok. Zmiany na pewno jakieś nastąpią ale kto to wie jakie one będą... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie zmej a co on miał dokładnie na myśli bo ja sam do końca go nie skumalem hehe chyba za mało dudnilo nie to co u zmej a :D

A najlepiej dwa co by wiateru we włosach coś było :)

Co do wiateru we włosach to jak chłopaki byli u mastah a i jak wysiedli to ich miny były bezcenne a mastah mówi wsiadaj a ja ze strachu ucieklem hahaha :D tam nawet kiszke możesz wypluc:d :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni mniej ni więcej masz nie trafione czasy, co za tym idzie poziom niskich rejestrów nie jest wyraźny i dobitny. Jednak na pikniku chyba tylko subaru w tym aspekcie miało poziom nieosiągnięty przez inne auta ...

 

Pozostaje jeszcze tylko kwestia na ile sprzęt pozwoli to dopracować. Walka z kluską na dole przed Tobą :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do takiego suba trzeba dorosnąć i go zrozumieć ...

Jak chcesz dmuchawke to zamontuj RF HX2 i tyle ...

Aeron ja nie raz nie dwa słuchałem bety 10 nie w jednym aucie. ;) więc myślę że dojrzałem skoro zdecydowałem się go mieć w swoim setupie.

 

Buli ? Ty w końcu słuchałes u mnie? Bo wolałem ciebie potem zostawiłem kluczyki smokowi i dalej ni pamiętam :D za dużo promili ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...