Skocz do zawartości

Jakościowe granie - co zamiast Morel TEMPO 6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem to samo z tymi chinchami.

 

To są już moje 3 RCA i to te "polecane" przez to forum no ale ostatecznie już niech to będzie kabel...

 

A co do samej usterki to nie jest to takie pewne, bo przecież zamieniłem stronami RCA od wooferów przy wzmacniaczu i się z lewej na prawo przeniosło to chyba eliminuje kabel RCA czy się myle? 

 

Wróciłem do auta z nadzieją że przystąpie do dalszej diagnostyki ale niestety, odkąd wyciągnałem radio i włożyłem nie ma problemów, cuda niewidy po prostu. Łacznie 3 godziny "katowania" a raczej po prostu głośnego słuchania, jeszcze trochę przy okazji dostroiłem i nic poza bólem uszu bo się sprzęt nawet nie spocił. Myślę że jakby to był "koniec" wzmacniacza czy końcówki mocy to przy maksymalnym obciążeniu by się to objawiło, już prędzej myślę że to zimny lut jak nie kabel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieniłem stronami RCA od wooferów przy wzmacniaczu i się z lewej na prawo przeniosło

 

Jeśli masz uwalony lewy chinch i podłączysz go do prawego kanału wzmacniacza to który kanał wzmacniacza będzie milczał?

 

Pisząc:

 

 

Podmień kabel cinch na inny

 

Miałem na myśli jakiś inny kabel np. luzem puszczony po fotelach na chwilę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem, zrobie tak, problem w tym, że "na chwile" nie zda egzaminu bo cały dzień próbuje teraz wywołać usterkę i nie ma. A jeśli to RCA to się poddaje, chyba sam zrobię, wtyczek mam ze 20, w tym 12 pozłacanych teraz tylko przewód znaleźć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...