Skocz do zawartości

Jaki alkomat kupić?


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się  równiez czy nie kupić sobie alkomatu. Mam czasami takie sytuacje,ze wypije sobie wieczorem u rodziny.Z rana natomiast zastanawiam się czy mam te profile we krwi czy nie.Czasami jeździłem na policję ( nigdy nic mi nie wykrylo) jednak dla wygody wolałbym sobie sprawić coś czym mogę sobie sprawdzić to czy jestem trzeźwy bez stawiania sie na komendę.

Jakie macie zdanie na temat tego modelu?

AL 8000 Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się  równiez czy nie kupić sobie alkomatu. Mam czasami takie sytuacje,ze wypije sobie wieczorem u rodziny.Z rana natomiast zastanawiam się czy mam te profile we krwi czy nie.Czasami jeździłem na policję ( nigdy nic mi nie wykrylo) jednak dla wygody wolałbym sobie sprawić coś czym mogę sobie sprawdzić to czy jestem trzeźwy bez stawiania sie na komendę.

Jakie macie zdanie na temat tego modelu?

 

Przecież, 3 posty wyżej masz moją opinię o tym alkomacie, to ten sam model... lenistwo do potęgi n-tej.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A co sądzicie o tym modelu? 

https://ostry-sklep.pl/alkomat-promiler-al-7010

 

Do niedawna korzytałem głównie z jednorazowych alkomatów, potem jednak wyczytałem, ze ich czułość jest bardzo mała tk więc nie maja wiekszego sensu i chciałbym sobie tym razem kupic coś porządnego i zastanawiam się głównie nad tym alkomatem.

Wymagania

niezbyt częsta kalibracja

niewielkie rozmiary

cena max 300 zł

jak rownież duża czułość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.08.2022 o 03:04, XdtgS napisał:

Alcofind Pro X5, elektro chemiczny co rok kalibracja i nie ma co dalej kombinować.

Mam, całkiem fajny i jak wyskoczy przekroczony poziom to nie dre ryja na cały dom i żona nie słyszy :D 

 

Polecam również AL8000 - przerobiłem 3 sztuki, pierwsza ma już z 6 lat i spisuje się świetnie :) tylko tu chyba pierwsze serie miały wrzaskuna po przekroczeniu 0,2, ale teraz dyskretnie informują,, że się przegięło pałę :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...