Skocz do zawartości

Tani głośnik/głośniki do robienia ciśnienia


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Dlatego czasami najlepiej poczekać uzbierac i kupić coś konkretnego

 

Nie mam zielonego pojęcia do czego odnosi się twoja wypowiedź... Poza tym jak do tej pory jeszcze nie widziałem u Ciebie żadnej rzeczowej i sensownej odpowiedzi w żadnym temacie... temat dotyczy budżetowego sprzętu i tekst "uzbierać i kupić coś konkretnego" jest po prostu nie na miejscu.

 

A sprzęt budżetowy wcale nie musi być zły i to, że nie kosztuje tyle co pierwsza liga nie oznacza wcale że grac nie będzie. Jeśli da się złożyć sprzęt który będzie blachy wyginał za kwotę nie większą niż powiedzmy 600zł (sub+piec, używki) to chyba można by tu się troszkę zastanowić... Najlepszym tego przykładem może być pierwsza seria alpharda yakuzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" A sprzęt budżetowy wcale nie musi być zły i to, że nie kosztuje tyle co pierwsza liga nie oznacza wcale że grac nie będzie. Jeśli da się złożyć sprzęt który będzie blachy wyginał za kwotę nie większą niż powiedzmy 600zł (sub+piec, używki) to chyba można by tu się troszkę zastanowić... Najlepszym tego przykładem może być pierwsza seria alpharda yakuzy."

 

Zgadzam się z kolegą, co do STX-a wybierając budżetowego suba/suby jako początek zabawy pomijając kategorie nie ma chyba lepszej opcji w tej kasie i tym co oferują te suby, nawet z używki może ciężko być pomijając jakieś dobre okazję. Ja bym poprawił skrzynie bo za duży litraż i traci na SPL-y względem zejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zluzujcie, sam mam pizdzinga tego 500 W w 4 ohm spinam nim 2x hertz Es 380 w 2 ohm co niby w mostku nie obsługuje 2 ohm, ale gra i dmucha ciekawie (trochę się grzeje  po dłuzszym pałowaniu)  , kto widział ,słyszał się wypowiedział wyżej,

Chłopak chce złozyć coś po taniości , nie mowię ze pejning to jakis dobry wzmacniacz ale biorąc stosunek do ceny za uzywke to warto kupić ale trzeba ostrożnie używac bo łatwo upalić głosnik przesterami, (tak wiem spaliłem jeden głosnik 4 razy :D )

No  i przedewszytskim czego oczekuje właściciel czy dmucha najwiecej dB czy dmucha samym wiatrem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się już każdy zaczyna zastanawiać czy kur*wa lubi poziomki...

 

Z tanich pompek jest w czym przebierać, nowe alpharda Hannibal ciągle zyskują w oczach, lanzary max 12 z tego co pamiętam (dawno nie słyszałem) fajnie i szybko pompują... Akurat peyinga słyszałem tylko w demo carach i szału nie robiły ale nie słyszałem w dobrych aplikacjach... Jest coś z cadence, jest excrusion... Względnie tanie jeszcze pionki z serii champion które fajnie pompują i przyjemnie miękko grają. Budżet liga jest naprawdę obfita w ciekawe propozycje. Stx akurat nie do końca jak dla mnie nadaje się pod spl ale też nie są złe. Wszystko zależy tylko od tego ile ktoś chce przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo tanich pompek. Jeśli ktoś oczekuje mocnego grania, ale nie miękko i nisko, tylko jak na estradzie - twardo, w punkt, niezbyt nisko, jeb***cie na klatę. Za jakimi subami powinien się rozejrzeć? W ogóle miałaby to być obudowa zamknięta (ze względu na dobrą odpowiedź impulsową) czy jednak BR? Ćwiczył ktoś już coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x Cadence S2 kup i ciśnienie masz gwarantowane mam jeden w domu zasilany signatem przy pomiarach wyszło 700 W łyka bez problemu i robi hałas

 Cadence to niedoceniona u nas marka a potrafią na prawdę dużo. Nie wiem jak te najtańsze linie ale S2 i S3 pompują nieziemsko i potrafią przyjąć dużo więcej niż podaje producent. Zresztą o EX też słyszałem sporo pozytywów jednak nie miałem okazji ani ich słuchać ani testować u siebie w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...