Skocz do zawartości

Toyota Auris - FOCAL PS 165 FX + FULL WYGŁUSZENIE + kamera cofania


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Nie wolno chwalić GMS-a a jak ktoś chwali to ja mu pokarze ! 

 

Zobacz temat http://www.strefacaraudio.pl/topic/45809-bmw-e46-coupe-by-woolly-nowy-projekt/    

Teraz kliknij na swój post napisany dziś (#2)  ... nic Ci się nie rzuca w oczy? Wiesz doskonale dlaczego twój temat w zeszłym roku poleciał (post #1) , bo miałeś to wyjaśnione , ba nawet bana zaliczyłeś za "Za reklamowe pisanie i "rozsyłanie" propozycji handlowych nakładam "podgląd moderatorki" do odwołania ., a Ty dziś znów postanowiłeś ponownie go napisać  ?  Dlaczego ? Wielbienie jednej słusznej (jesteś trwały w uczuciach) marki się ceni ...o ile nie zaślepia obiektywnej oceny , a sam wiesz że nie można napisać że  każda mata GMS jest lepsza (lub gorsza) od konkurencji . Mało tego , istnieje jeszcze coś jak upodobania i przyzwyczajenia instalatora ... 

 

 

aaa i nie ma tu żadnego ataku na firmę GMS lecz na "agitację i agresywną reklamę" na forach ... widzisz jeszcze sądem będziesz straszył . Słuchaj jeśli jesteś instalatorem , to zająłbyś się lepiej poprawieniem tych drzwi , to może kick wróci , a reklamowanie zostaw innym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dareken daj już chłopie na luz bo na torsje większość ludzi wzbiera, jak się patrzy w takie tematy jak Twój czy Wollego, śmierdzi tanią kryptoreklamą na kilometr i nie pierd... Proszę, że deszcz pada jak pluja na Ciebie.

Jest wiele,wiele innych tematów instalacyjnych gdzie ludzie zwyczajnie pokazują warsztat i ewentualnie wspominają "bagażnik wykleiłem matami " nie wspominają po 500 razy użyłem maty stp Silver, użyłem dynamat lite itd itd.

Wiesz co nie zachwalaj, tak bo używałem gms i to żaden cud świata, chujnia jakiej mało i mi poodłaziła w wielu miejscach, pianki straciły w warunkach auta elastyczność, w słońcu wali w aucie jak w hurtowni chemicznej.

Uważasz, że pomawiam i chcesz pozwać?

To zapierd... Z donosem do Pana Andrzeja czy Kazia.

Masz ochotę to wkleję Ci zdjęcia z aut.

Dodam że ta sama praca wykonana tą samą techniką, Odtłuszczaniem, wałkowaniem z użyciem silent coat i dynamate trzyma się do tej pory.

 

dziękuję i nie zapraszam do dyskusji bo że sprzedajnymi pastującymi dupę papierem sciernym za rabaty nie rozmawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do zarzucenia matom GMS z którymi miałem do czynienia (stosunek jakość/cena) ale to co wyprawiasz dareken ... Jak już Marcin wyżej wspomniał - śmierdzi na kilometr kryptoreklamą. 

 

"Wysłałem tego linka do Andrzeja z Audiopolu, właśnie mi odpisał że zrobią ci sprawę , jak nie sprostujesz tych bzdur." - A tu to już ostro po bandzie "poszedłeś"  :szok:  :mur: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz , ja mówię o nowym materiale GMS 07 PROLINER ,

szary butyl bardzo klejący ,CHODZI MI o to:

http://gms.pl/media_library/2015/4/25/142999553761.jpg

 

materiał jest bardzo klejący i ciężko go od dłoni odkleić a Powalla twierdzi że to się nie klei, dziwne jest że moderator na forum wciska kłamstwa, szczerze powiedziawszy dziwnie to wygląda, .bo tego nie da się od palców odkleić stąd moje zainteresowanie tą kwestią , 

 

 

Natomiast widać tu zasadę : złodziej ukradł i krzyczy : łapać złodzieja , przepraszam za małą dygresyjkę, 

ale ciekawy jestem ile inni dostają od firm żeby tak uparcie lobbować niektóre tematy, ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w dupie jaka to nowinka szara, Zielona czy żółta, pozwól pasjonatom ca wybierać samym materiały jakie im pasują, bez rzucania linkami, foto z folderów itd.

 

Ja na koniec powiem jedno, dobry produkt broni się sam i reklama krąży pocztą pantoflową, że coś jest fajne i daje radę.

A gdy ktoś zaczyna mi nachalnie wciskać gów..o w sreberku to każdy w miarę inteligentny człowiek zamiast cieszyć się jak szczerbaty do sucharow zastanowi się ile to złoto jest tak naprawdę warte i czy aby nie będzie smierdzialo dosłownie i przenośni, bo u mnie w obu autach gdzie użyłem pianek gms śmierdzi gumą tak że w upały głowa boli.

Zapraszam latem na test. ;-)

 

Czy sławny Pan Andrzej w ramach obrony imienia produktu pokryje koszt rozegrania dwóch aut i usunięcia z karoserii 3 rolek po 10 MB, gdyż moim zdaniem sprzedaje materiał zagrazajacy samopoczuciu kierowcy więc nie spełniający wymogów branży automotive.

Może obory tym lepiej wyklejać a nie auta, może krowy będą w upał na chaju ale przynajmniej kierowca nie będzie się męczył z bolącą od smrodu głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja powiem szczerze że tak jak śmierdzi SilentCoat to nie widziałem, w porównaniu do GMS-a to lajcik, butyl SilenCoat piecze w oczy, śmierdzi okropnie dziwię się że tak niektórzy promują ten smród.

 

Aha a możecie mi wyjaśnić dla czego SilentCoat podaje grubość materiału 2mm , a realnie butylu jest 1.7mm+ 0.3mm nadmuchanej powietrzem

warstwy aluminium ? czyli co płacimy za powietrze ?

 

Natomiast STP przesadziło po tym jak z maty wyciągnąłem kawałek zmielonej reklamówki, dało się nawet przeczytać napis :)

 

 

Co do pianek GMS-a mam całe auto wyklejona od dwóch lat i nigdy nie czułem nic kompletnie, od podłogi po dach i grodź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja powiem szczerze że tak jak śmierdzi SilentCoat to nie widziałem, w porównaniu do GMS-a to lajcik, butyl SilenCoat piecze w oczy, śmierdzi okropnie dziwię się że tak niektórzy promują ten smród.

 

Mam silent coat w aucie. Nie śmierdziało w czasie instalacji ani po nawet latem w upale. Żadnego zapachu w aucie. Mówię o matach z warstwą aluminium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareken jesteś żałosny. Ale mimo wszystko pozdrawiam.

Jedynie proszę abyś się zastanowił kiedy kończy się biznes a zaczyna sprzedawanie swojego dobrego imienia i ile to jest warte.

 

Naprawdę warto? Chyba jednak nie.

 

Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie róbcie problemów. Reklama czy też nie, każdy swoje zdanie niech powie co zrobione źle czy dobrze i tyle. Każdy ma prawo do swojego zdania. Używałem mat gms silent coat stp i żadna nie śmierdzi i się nie odkleiła. Ale każdy ma swoje doświadczenia i nie zaprzeczam że mogły się od kleić i smierdzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareken jesteś żałosny. Ale mimo wszystko pozdrawiam.

Jedynie proszę abyś się zastanowił kiedy kończy się biznes a zaczyna sprzedawanie swojego dobrego imienia i ile to jest warte.

 

Naprawdę warto? Chyba jednak nie.

 

Trzymaj się.

 

Ja również pozdrawiam mimo tego że jesteś bardzo prymitywny.

ale tacy pewnie też się komuś przydają.

 

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to już spam ale zastanawia mnie coś takiego  : mata gms jest beznadziejna ledwo co wygłusza auto , Panie dareken niech pan zadzwoni do tego swojego znajomego i mi powie o co można tu zrobić sprawę bo chętnie mogę ją przyjąć ? a nawet nowicjusz pozna po tym temacie że chcesz wypromować maty GMS... jakbyś tego nie robił to byś chociaż drzwi porządnie wykleił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem tego linka do Andrzeja z Audiopolu, właśnie mi odpisał że zrobią ci sprawę , jak nie sprostujesz tych bzdur.

I bardzo dobrze niech ten cały Andrzej zobaczy jak spartoliłeś robotę przy drzwiach. Ty temu Andrzejowi to krecią robotę robisz zamiast reklamy a właściciel tej toyki  to powinien kazać Ci to wszystko zrywać i poprawiać.

Ja się już na te Twoje maty napatrzyłem i istnieje ryzyko, że nawet dobrze przyklejony GMS po prostu spłynie... co dane mi było już oglądać.

Chłopaki dość trafnie Ciebie tu podsumowali ale nie napisali o dwu rzeczach - że za kilka złotych to bez problemu po palcu do zadka wchodzisz a  za następne kilka złotych to nawet i g..no z pod siebie zjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś sponsorowane wpisy?

 

Przy kolejnym temat pójdzie w niebyt.

 

O "straszeniu" nawet nie wspomnę , tak zachowuja sie tylko NAJWIEKSZE

 

C I E N I A S Y !!!

 

 

Swoja drogą przyjrze sie na elce wspomnanemu tematowi.

 

Bedzie ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie żarło aż zdechło :rotfl:

 

Temat masakra. Miało być tak pięknie --- cicha reklama, super sprzedaż, forbes itd ---- a tu kicha :rotfl:

 

Wklejasz zdjęcia spartolonych drzwi co najśmieszniejsze wklejając i dublując fotki po pół roku. Żenada. Żeby to był normalny temat to bym ci poradził jak poprawic te drzwi ale tego nie zrobie bo szkoda pisania :rotfl:

 

Procesami straszysz :rotfl: ogarnij się chłopie. Żebyś ty przypadkiem go nie miał. Bo za taką antyreklamę to ci sie należy. Pomyliłeś fora. Tu nikt nie lubi manipulowania i wciskania czegoś na siłe.

 

Ale muszę ci podziękować za jedno. Do tej pory wachałem się z zakupem mat. Zastanawiałem się czy GMS czy np GLADEN. Dzieki tobie wiem że napewno nie GMS :rotfl:

 

A po wpisach że Silent śmierdzi, w sumie to wszystkie inne też śmierdzą tylko nie super GMS to dochodzę do wniosku ze tej maty chyba w ręku nie miałeś.

 

Wg mnie to temat jest nie do skasowania a do podwieszenia na forum na pierwszej stronie, na czerwono jako ostrzeżenie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale muszę ci podziękować za jedno. Do tej pory wachałem się z zakupem mat. Zastanawiałem się czy GMS czy np GLADEN. Dzieki tobie wiem że napewno nie GMS

 

 

 

O nie to nie jest reklama :)

 

Dzięki tobie  wiem, że na pewno nie Gladen który jest drogi i przereklamowany, :)

A SilentCoat mało tego że śmierdzi to w oczy piecze ... a właśnie dobrze , że wspomniałeś o Gladenie , nowe pianki GMS--a są identyczne tylko 2 razy tańsze..

 

Odnośnie drzwi mata o grubości 2.5mm jest z obu stron otworów,, co daje 5mm , otwory są dobrze utwardzone ale bez aluminium bo nie było takiej potrzeby.

jeżeli chodzi o matę na panelu , ten głośnik lepiej się zachowuje z matą pod koszem, tak zalecają niektórzy do Focali  a generalnie nie było większej różnicy pomiędzy matą pod a bez, 

 

 

Chciałbym też dodać , że nikogo nie obrażam , założyłem temat  wkleiłem fotki, i zostałem delikanie mówiąc zaatakowany,

Ja rozumiem że o śmierdzącym SilenCoat na tym forum ma być cisza, że nie wolno mówić o grubości mat że płaci się za powietrze a grubość to 1.7mm , czy o tym że w materiale są zmielone śmieci.

Nikomu nie ubliżam , zadałem tylko chyba zbyt trudne pytania , na które zamiast odpowiedzi usłyszałem wściekły atak osób powiązanych z firmami sprzedającymi inne produkty, 

 

Niema argumentów zaczyna się ubliżanie, , nie można mówić dobrze o pewnych produktach ponieważ jest to nie na rękę lobbystom zaprzężonym do nagadywania.

 

Na prośbę morderatora , nie będę wypisywać nic co nie dotyczy tematu, 

dziękuję za udzielenie mi możliwości wypowiedzi, wysłałem do Powalli 2 wiadomości na Pw. ale nie odpowiada , nie wiem czy ich nie odczytał czy nie chce, będę wdzięczny jeżeli uda się odpowiedzieć i chciałbym wyjaśnić jedną kwestię.

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle trafiłeś :)

Ja akurat nie handluje niczym wręcz przeciwnie bo nawet często czysto charytatywnie pomagam kolegom/forumowiczom w sprawach montażowo-strojeniowych i nie tylko :wink:

 

Silentem mam zrobione furtki i nic nie śmierdzi :) (chyba ze nadmiernie pachnie pianka gmsa i tłumi smród silenta :rotfl: [tak mam rownież coś gmsa])a w oczy szczypie nie silent tylko twoje bzdurne wypociny.

 

Wspomniałeś o macie pomiedzy koszem a dystansem. To jest błąd który często prowadzi do pokrzywienia kosza. Mam nawet gdzieś fotke takiego kosza jeśli nie wierzysz na słowo :)

 

A czy GLADEN drozszy czy tańszy to mnie to nie interesuje. Kupuje to na co mam ochote czesto nie patrząc na cene :) A twoje stwierdzenie że to to samo ale 3x droższe to już wogole kpina. Napisz jeszcze o źródle tych informacji. Pan Janek z poczty ci to powiedział czy sam badałeś skład butylu :rotfl:

 

A czy to bedzie Gladen czy Hollywood czy Silent czy nawet Dynamat to w moim przypadku nie ważne. Kupie tą którą uznam za stosowne. Dzieki Tobie (nie dlatego że jest zła czy dobra) nie bedzie to na pewno GMS :)

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak :rotfl:

 

Paris Hilton nawet specjalnie Sextape wypuściła zeby było o niej głośno. :rotfl: Ma być głośno to jest. A że bagno to nie ważne byle by było głośno.

 

 

Więc ciiiiiiiiiiiichutko już w tym temacie bo GMS sie zacznie sprzedawać i "dareken" dostanie podwyżkę :rotfl:

 

Lub nie daj Boże się rozochoci i założy drugi temat :mur::mur1::mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszałem te frazesy reklamowe odnośnie mat GLADENA , szczerze powiedziawszy sporo śmiechu.. jakie to mają właściwości, :)

 

to też ciekawy temat dla humorystów :)   jak niebieskie aluminium załamuje fale dźwiękowe,  bajka !

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Przemcio', dnia 10 Maj 2015 - 06:46, napisał:

 

Ale muszę ci podziękować za jedno. Do tej pory wachałem się z zakupem mat. Zastanawiałem się czy GMS czy np GLADEN. Dzieki tobie wiem że napewno nie GMS

 

 

 

O nie to nie jest reklama

 

 

Właśnie to udało Ci się osiągnąć swoją "reklamą"

 

Oby tak dalej, to Janek czy tam Jędrek pójdzie z torbami.

 

Sugeruję też wstrzemięźliwość w określaniu i opisywaniu konkurencji.

 

Ta opcja z reklamówką jest poparta zdjęciami czy to tylko klasyczne pomówienie?

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareken, pamiętam, że temat mat i firm był szeroko omówiony i generalnie w dość szerokim gronie użytkowników doszliśmy do wniosku, że mata to 30 procent efektu reszta zaś czyli 70 procent to jej poprawna aplikacja .

Dobór firm to prywatne widzi misie instalatorów i użytkowników, podyktowane cena na daną chwilę lub dostępnością. Każda z nich spełnia swoją rolę.

 

Mnie się podoba takie status quo i nie mieszaj już proszę w piaskownicy, w której zamek już dawno ktoś uklepał i nie życzymy sobie dobudówek. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie to nie jest reklama :)

 

Dzięki tobie  wiem, że na pewno nie Gladen który jest drogi i przereklamowany, :)

 

Czyli albo nie miałeś Gladena nawet w rękach (nie wspomnę nawet o pracy z tymi matami), albo to ten temat to jedna wielka reklama... 

A na poważnie: oczywiście, że to reklama  :looka: Gdyby tak nie było to wstawiłbyś chociaż zdjęcia jak zamontowałeś tweetery... Poza tym wychwalasz tutaj GMSa pod niebiosy, a tek się składa, że wyklejałem już auta STP, Gladenem i pomagałem kumplowi przy wyklejaniu GMSem.

To był chyba GMS 07 z tego co pamiętam. Co mogę powiedzieć na jego temat? W porównaniu do "przereklamowanego Gladena"... tu nie ma czego porównywać. Jak to nazwałeś niebieskie aluminium na Gladenie to rzeczywiście alum, którym można sobie bez problemu palce porozcinać i jest mega sztywny. Warstwa alu na STP przy tym wygląda jak sreberko od czekolady, sztywności obu mat nawet nie ma co porównywać. Obstawiam, że brak kicka jest spowodowany nowatorską metodą klejenia maty "w powietrzu"  :hyhy: Samo klejenie GMSa też nie było jakąś bajką. Żeby mata konkretnie dolegała trzeba ją było potraktować opalarką... STP ma lepszy klej. Do "przereklamowanego Gladena" nie ma porównania. Klejenie Gladena o wiele lepsze, trzeba się tylko napracować na zagięciach i nierównościach ze względu na sztywne aluminium. Miałem w rękach kiedyś Dynamaty (nie pracowałem nimi) i wrażenia po "obmacaniu" Gladena i Dynamatu są podobne. Przykro mi, ale w tej kategorii GMS się nie łapie.

I żeby było jasne - nie handluję matami, czy czymkolwiek innym. Po prostu krew mnie zalewa jak ktoś z posta na post stara się zrobić coraz większą reklamę i pisze rzeczy kompletnie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Truck> masz rację. Każdy robi takimi matami jak chce, jednak jak w każdej dziedzinie są materiały mniej i bardziej godne polecenia i opinie forumowiczów, którzy nie jedno auto już robili są cenne, żeby nie wyrzucić kasy w błoto. Jednak tutaj mamy ewidentną reklamę... a właściwie to już się z tego antyreklama zrobiła  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być bomba a wyszedł kapiszon.

:D

 

Ale znamienne jest, że tam gdzie pojawia się temat "reklamowy" gms tzn i tu i u Wollego, pojawiają się babole i to konkretne w aplikacji i samej instalacji, więc raczej to mało wiarygodne źródło informacji, skoro ktoś podstaw z poradnika Nazara nie ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...