Skocz do zawartości

Toyota Auris - FOCAL PS 165 FX + FULL WYGŁUSZENIE + kamera cofania


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skoro trucku uwazasz moj temat za reklamowy to ok. Reklamuje tam gladena toshibe gms i bmw xD o dziwo jeszcze kilka kawalkow stp jest. Rownie dobrze moglem wyklejac samochod stp czy dynamatem. Ale widze ze wszedzie szuka sie podstepu takze odpuszczam sobie klepanie na forum. I swohe bmw bede robil tylko dla siebie bo profitow nie mam z tego a koszty ponosze bo za kazdy material place w plnach nie w usmiechu czy reklamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też dodać , że nikogo nie obrażam , założyłem temat wkleiłem fotki, i zostałem delikanie mówiąc zaatakowany,

Zostałeś kopnięty w zad razem z tą swoją reklamą bo dałeś się głupio wmanewrować temu całemu Andrzejkowi a on sam wiele mądrzejszy od Ciebie nie jest bo trzeba być całkiem ślepym żeby pozwolić na reklamę pokazującą spartolone instalacyjnie auto.

No ale zawsze możesz powiedzieć Andrzejkowi z Audiopolu żeby się przestał się z Twoimi plecami chować a z Ciebie samego własnego przydupasa robić a jak już tu przyjdzie to będzie go można kopnąć w tyłek tak samo jak i Ciebie.

Jedyne co osiągnąłeś na chwilę obecną to, że ludzie z tego forum zaczną firmę Audiopol+GMS z tandetą i chłamem kojarzyć... i pewnie ktoś Ci za to nie zapomni podziękować :)

 

 

Nie ważne jak się mówi, ważne zeby sie o nich mówiło :)

Czy ja wiem... przecież zupełnie inaczej się gada o zapachu kwiatów niż o smrodzie gnojówki... no chyba, że dla właściciela marki to jedno i to samo :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Cześć wszystkim. Jestem nowy i chcę zrobić CA w moim Aurisie. Jako, że w temacie jest Toyota Auris to chyba nie trzeba rozpoczynać nowego tematu. A więc - chce wygłuszyć drzwi przednie i bagażnik (jeśli będzie chamsko tablica drżeć). Pytanie moje brzmi - ile maty potrzebuje na konkretne elementy i jakiej grubości (możecie podać mi także informacje na temat ilości mat w tylnich drzwiach i nie tylko). Chciałbym by było to schludne i przyzwoite - tzn chcę mieć jakąś przyjemność z odsłuchu muzyki albo brak negatywnych odczuć :-)

Czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem nowy i chcę zrobić CA w moim Aurisie. Jako, że w temacie jest Toyota Auris to chyba nie trzeba rozpoczynać nowego tematu. A więc - chce wygłuszyć drzwi przednie i bagażnik (jeśli będzie chamsko tablica drżeć). Pytanie moje brzmi - ile maty potrzebuje na konkretne elementy i jakiej grubości (możecie podać mi także informacje na temat ilości mat w tylnich drzwiach i nie tylko). Chciałbym by było to schludne i przyzwoite - tzn chcę mieć jakąś przyjemność z odsłuchu muzyki albo brak negatywnych odczuć :-)

Czekam na odzew

Będę opryskliwy dla leniucha.

Jest jakis problem z używaniem metrówki, kalkulatora, internetu ?

Na forum nie znalazłeś żadnej informacji, nic, jaką matę kupić?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę opryskliwy dla leniucha.

Jest jakis problem z używaniem metrówki, kalkulatora, internetu ?

Na forum nie znalazłeś żadnej informacji, nic, jaką matę kupić?

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Znalazłem, od 4-8 na drzwi i tak dalej. Znalazłem także motyw na forum, który mniej więcej brzmi tak - każda instalacja, każdy samochód to nie do porównania projekt (nie jest to wszystko 1 do 1) - pytam, ponieważ miałem nadzieję, że ktoś się mógł bawić z czymś takim w ostatnim czasie i ma jakieś nowe uwagi bądź przemyślenia.

 

Lecz i tak jestem wdzięczny za odzew :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę bitmat.pl tam jest poradnik jak wyklejać, ile maty, jak policzyć itp.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Dzięki

A masz jakiegoś faworyta jeśli chodzi o firmę? Czytałem trochę na forum i użytkownik truck polecał coś z firmy SGM.

Nada się coś takiego według ciebie:

 

 

https://www.ahifi.cz/sgm-air-3-prime.html#tab-description ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem , że wyszły nowsze generacje materiałów i nie koniecznie potrzeba trzymać się kurczowo tego co znane od lat , bo i w materiałach tłumiących technologia idzie do przodu .

Kryptoreklamy nigdy nie robiłem nie mam takiej potrzeby , ale jeśli jakiś materiał mi się spodobał to dlaczego miałbym o tym nie wspomnieć ? Po to jest forum .

 

Co do zwymiarowania auta , tak jak wspomniał kolega powyżej , miara i mierzysz wysokość np drzwi od ich dolnej krawędzi do górnej gdzie zaczyna się szyba czyli poszycie zewnętrzne drzwi.

Przykładowo 100 cm długości drzwi x 70 cm wysokości czyli 0.7 m2.

Następnie w opisie producenta masz wymiary maty standard to 50 cm z 35 cm czyli 0,175 m2 jedna mata.

Dalej już prosto potrzebujesz 0,7 m2 na drzwi / 0.175 m2 (jedna mata) = czyli 4 maty na plat zewnętrzny i 4 na poszycie wewnętrzne ( to pod boczkiem drzwi ).

Więc na parę drzwi z przodu potrzeba w sumie 16 mat.

Jeśli maty są większe (coraz popularniejszy rozmiar to 80 x 50 cm ) wtedy należy zmienić obliczenie.

Od siebie dodam , że jeśli chcesz zrobić przednie drzwi i bagażnik to zrób już i tylne bo z wytłumieniem karoserii jest tak , że wytlumisz jedno to zaczyna przeszkadzać nam drugie , w tym wypadku wytlumisz przód i bagażnik a zaczną Ci przeszkadzać szumy z tylnej pary drzwi .

Więc albo porządniej albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako dobry tip także dla instalatorów warto spróbować na boczki i wszelkie plastiki typu osłony słupków ten materiał ( celowo unikne nazwy czy linków ) bo znowu się poleje hejt , że w influensera się bawię ;D

post-4530-0-56675000-1625082430_thumb.jpg

 

Tak elastycznej pianki z pamięcią kształtu nigdy nie miałem , od ugina się od samego patrzenia , totalnie nie ma efektu prężenia plastików, problemów z założeniem klipsów itp. Mega fajny materiał .

Masz rację, tak pewnie by było. Zrobię tak jak mówisz. Dziękuję za wszystkie informacje.

Pozdrawiam

 

Nie ma za co dziękować , po to jest to forum tzn było zanim stało się głównie giełdą sprzętu bez meritum zawartego w swojej nazwie .

Proponuję zmienić na "Giełda Car Audio " przynajmniej będzie sensowniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...