Skocz do zawartości

Opel Astra H


mikh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Śluma przerysowała, zdarła lakier z obu drzwi i uciekła.

 

Szczerze współczuję, ja miałem podobną przygodę, ale jeszcze drzwi nie zdążyłem przygotować pd CA, więc tak nie bolało, teraz bym płakał. 

Popytaj w okolicy czy przypadkiem ktoś jakiegoś monitoringu nie ma, jest szansa, że znajdzie się paskud, co tak drzwi zrył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na skrzyżowaniach jest, podałem na którym będzie go widać. Policja inaczej do tego podchodzi niż ja :)

W nocy nie zaparkował.

Rano w aso opla trax na szybko po rabatach wycenili na 1tys całość bez demontażu drzwi. 

Szpachla, lakierowanie ze zdjętą klamką, boczkiem i listwą przy szybie od góry do listwy bocznej.

Zagniecenie jednak jest pomiędzy drzwiami. Brak lakieru na dwóch rysach i obok siebie.

Na razie poczekam, może obywatel się zjawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, już się tym nie przejmuje.

Odnośnie głośników, grały już ponad 10 godzin. Prawdopodobnie wpadnę jutro na spot ponad podziałami.

W tygodniu radio dostanie optyka od Xrisa a poźniej tylko granie i ustawianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano w aso opla trax na szybko po rabatach wycenili na 1tys całość bez demontażu drzwi. 

 

No to powiem, że cena bardzo przystępna. Ja u siebie wymieniałem drzwi... koszty. Lakiernik dostał wszystko przygotowane pod lakier i jeszcze skroił 1,6 tys. Tyle, że u mnie doszło jeszcze wyciągniecie tylnego błotnika, bo był wgnieciony i lakierowany. W sumie powyżej 2 tyś całość. 

 

PS. Niech nałożą pancerny szpachel, bo jak sprzęt rozbujasz to popęka  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. To bardzo drogo. Tym bardziej ze aso nie ma wlasnych lakierni tylko umowy z prywaciakami podpisane. Wiec nie zdziw sie jesli w lakierze beda brudy albo morka taka jak rosol. Ja bym poszukal droga pantoflowa dobrego lakiernika I kaska zostanie w kieszeni. Tylko jak Ci ktos powie ze zrobi to w dwa dni to od razu podziekuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Łodzi firma TRAX posiada serwis blacharski i lakierniczy specjalizujący się w naprawach powypadkowych.

Akurat oni mają. Miałem już kiedyś u nich robiony wgniot parkingowy i byłem zadowolony. 

 

Suba nie ma, woofery bedą kopać wiec gwarancja na 2 lata się przyda :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz, pewnie niektórym wyda się to śmieszne, nie dziwię się, ale nie czuje różnicy.

Tymczasowo przełączam się miedzy hi-level a optykiem przez Digital Source Selection (Mannually via Remote Control   oraz Automatically via Signal Detection). 

Chcąc być pewnym czy aby na pewno muzyka leci z optyka usuwam kanały Analog A B i  "buttons" w Main Routing. Muzyka przestaje grać z hi-input dołaczam

Digital in L i P w digital routing zaczyna grać, więc optyk na pewno działa.

Pilot jeszcze nie doszedł, dodatkowo w Main muszę zmniejszyć Channel Gain & Output Level dla wszystkich kanałów dla optyka.

To tyle sprzętowo - programowo.

Muzycznie jak dla mnie gra super, nawet po hi-level jest bardzo detalicznie.

Zobaczymy co powie Sinoff i jego uszy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł sterownik. Zmieniłem ustawienia na manualnie via zdalny pilot.

Wyrównałem poziomy głośności i zacząłem test :)

Zacząłem słuchać przełączając trochę hi trochę optyk itd przyciskiem pilota, który po 10 razach już nie chciał przełączać :wsciekly:

Gałki chodzą ładnie, przycisk trzeba kilka razy wcisnąć by załapał przełączenia. Na razie nie będę go oddawał na gwarancję.

 

Odnośnie dźwięku jest różnica, na tą chwilę wyczuwam na optyku więcej wokalu, mniej basu ale bardziej wyraźny, może szybszy,  głębsza scena inaczej rozłożona.

To tak na początek słuchania, patrząc bardziej ogólnie to fabryczne cd70 nie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Auto wróciło z lakierni opla. Ładnie zrobili, znów jak nowe. Błotnik przedni nowy GM, drzwi kierowcy,które były przegięte wyprostowane bez zdejmowania ze względu na kable i wygłuszenie. Tylne chyba zdejmowali. Ogólnie cały bok lakierowany. Ciekawe co by miernik pokazał :)

post-15536-0-95116200-1438853880_thumb.jpg

 

Po upałach chciałbym mieć zrobione słupki. Nie wiem czy lepiej samemu czy komuś zlecić. Najgorsze byłoby oklejanie lub lakierowanie.  Może znacie kogoś kto ładnie robi i co najważniejsze dobierze właściwy kierunek tweeterów. Najlepiej łódzkie i mazowieckie. Raczej nie dalej niż odległość Łódź - Warszawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...