Skocz do zawartości

Spotkanie ponad podziałami :)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jako, ze kazdy z nas chetnie by pojechał spotkać sie ze znajomymi do miasta zaprzyjaźnionego z ca mam propozycje. Kazdy z nas musi pokonać duża ilosc kilometrów aby sie z nimi spotkać i poświecić czas na dojazd.

Co powiecie na spotkanie mniej wiecej po srodku tego "trojkata Bermudzkiego" :wink:

 

Proponuje okolice sochaczewa

Lódz i Warszawa ma dojazd prosty bo autostrada

Odległość odpowiednio ok 90km i 70km

Płock ma nieco blizej ale nie ma autostrady

 

Konkretne miejsce do ustalenia- mile widziane propozycje

Termin i godzina rowniez

 

Fajnie jakby mogło jak najwiecej osob sie spotkać

 

Co wy na to?

Pogoda jest bardzo dobra mozna by spędzić dzien w miłym towarzystwie i posluchac innych niz zwykle aut.

Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś w tym jest Łukasz. Ostatnio postanowiłem odwiedzić także spot Płocki i nie był to z pewnością mój ostatni raz. Termin łódzkiego niestety mi nie pasował, ale śledzę temat. Problemem pozostaje miejsce, które powinno być zadaszone, gdyby pogoda nie sprzyjała.

Z drugiej strony, jak chciałem posłuchać czegoś innego, to te 80 km do Płocka czy 140 do Łodzi nie są wielką wyprawą. W poszukiwaniu oszczędności można pojechać z kimś na jedno auto.

A jeśli chodzi o same spoty, to moim zdaniem ja wolę te mniejsze spoty kilkugodzinne, 5-10 grających aut do posłuchania i jest czas usiąść w nich na te 20 minut. Chyba, że taki spot byłby na prawie cały dzień, jak gliwickie wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawsze "za" :)

 

Kiedys już chciałem takie coś zmajstrować i to w dniu gdzie i w Wawie i Łodzi byly spoty tego dnia jednak nic nie wyszlo.

 

Troche Łukasz zle odległości podałes. Nie 90 i 70 tylko mniej bo jechac autostrada do Sochaczewa to troche kiepski pomysł :wink: stara "dwójka" jest tez fajną drogą :)

 

Nie mniej jednak ja jestem bardzo "za" :) przy starej dwójce w strone Łowicza była kiedyś fajna knajpka z duzym parkingiem wiec nawet jakis obiadek byłby w opcji :)

 

Oby tylko termin podpasowal jak będę w PL i jestem na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkingiem tam to nie kłopot bo tam ciężarówki na noc stają wydaje mi sie ze dzwonic nie trzeba :)

https://e-turysta.net/zajazd-sloneczny-zakatek-nowa-sucha-117147.html

To chyba tu o ile sie nie mylę :)

A jakby komuś sie zaniemogło to i niedrogi hotel jest więc i integracja wchodzi w grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takich znaczących podziałów to nie ma. Tak to się musiało skończyć - każdy u każdego chce posłuchać, a jak nie posłuchać, to chociaż się spotkać i pogadać. Złotego środka na to wszystko nie będzie i Socho wydaje się dobrym pomysłem a cały pomysł jak najbardziej popieram.

Ja 16-17 maja powinienem mieć trochę wolnego więc może mi sie uda na kilka godzin zajechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...