Jump to content

Recommended Posts

Czesc

Jako, ze kazdy z nas chetnie by pojechał spotkać sie ze znajomymi do miasta zaprzyjaźnionego z ca mam propozycje. Kazdy z nas musi pokonać duża ilosc kilometrów aby sie z nimi spotkać i poświecić czas na dojazd.

Co powiecie na spotkanie mniej wiecej po srodku tego "trojkata Bermudzkiego" :wink:

Proponuje okolice sochaczewa

Lódz i Warszawa ma dojazd prosty bo autostrada

Odległość odpowiednio ok 90km i 70km

Płock ma nieco blizej ale nie ma autostrady

Konkretne miejsce do ustalenia- mile widziane propozycje

Termin i godzina rowniez

Fajnie jakby mogło jak najwiecej osob sie spotkać

Co wy na to?

Pogoda jest bardzo dobra mozna by spędzić dzien w miłym towarzystwie i posluchac innych niz zwykle aut.

Zapraszam do dyskusji :)

• Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Coś w tym jest Łukasz. Ostatnio postanowiłem odwiedzić także spot Płocki i nie był to z pewnością mój ostatni raz. Termin łódzkiego niestety mi nie pasował, ale śledzę temat. Problemem pozostaje miejsce, które powinno być zadaszone, gdyby pogoda nie sprzyjała.

Z drugiej strony, jak chciałem posłuchać czegoś innego, to te 80 km do Płocka czy 140 do Łodzi nie są wielką wyprawą. W poszukiwaniu oszczędności można pojechać z kimś na jedno auto.

A jeśli chodzi o same spoty, to moim zdaniem ja wolę te mniejsze spoty kilkugodzinne, 5-10 grających aut do posłuchania i jest czas usiąść w nich na te 20 minut. Chyba, że taki spot byłby na prawie cały dzień, jak gliwickie wiosny.

Ja jestem zawsze "za" :)

Kiedys już chciałem takie coś zmajstrować i to w dniu gdzie i w Wawie i Łodzi byly spoty tego dnia jednak nic nie wyszlo.

Troche Łukasz zle odległości podałes. Nie 90 i 70 tylko mniej bo jechac autostrada do Sochaczewa to troche kiepski pomysł :wink: stara "dwójka" jest tez fajną drogą :)

Nie mniej jednak ja jestem bardzo "za" :) przy starej dwójce w strone Łowicza była kiedyś fajna knajpka z duzym parkingiem wiec nawet jakis obiadek byłby w opcji :)

Oby tylko termin podpasowal jak będę w PL i jestem na 100% :)

:...: a może ruszyć całą strefą i organizować to w formie zawodów ??? Ustalić "powiedzmy" trzy miejsca na mapie spiąć poślady z grillem itp. Dodatkowo każdy przybyły jest sędzią i zawodnikiem :wink2:

Aż takich znaczących podziałów to nie ma. Tak to się musiało skończyć - każdy u każdego chce posłuchać, a jak nie posłuchać, to chociaż się spotkać i pogadać. Złotego środka na to wszystko nie będzie i Socho wydaje się dobrym pomysłem a cały pomysł jak najbardziej popieram.

Ja 16-17 maja powinienem mieć trochę wolnego więc może mi sie uda na kilka godzin zajechać :)