Jump to content

Wyśw + sterowanie w Renault, Alpine ori interface APF-D102RE

tony_tr
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Mam do was następujące pytanie. Posiadam Clio II, model z roku 2005r. Radyjlko jakie posiadam to Alpine 9887r i chciałbym żeby mi wszystko działało łącznie ze sterowaniem z kierownicy oraz z wyświetlaczem na desce rozdzielczej. Co znalazłem na sieci:

1. Można sobie zakupić z allegro bądź innych sklepów internetowych interface do sterowania z kierownicy ale nigdzie nie piszą nic o wyświetlaczy...

2. Na stronie Alpine znalazłem ori interface dedykowany do mojego modelu auta, mianowicie: Alpine APF-D102RE i wg informacji z google i użytkowników Renault ze świata - działa

Pytanie czy można wykonać gdzieś na zamóienie taki interface ale ze sterowaniem z kierownicy oraz wyświetlaczem łącznie?

Gdzie mogę kupić ori interface Alpine?

No właśnie jestem po telefonie do Pana od piloty.pl i niestety w przypadku Alpine dostałem odpowiedź, że w zasięgu jest jedynie sterowanie pilotem przy kierownicy. Z wyświetlaczem nie jest w stanie nic zrobić.

Pytanie czy da radę coś jeszcze tu zdziałać czy faktycznie zostaje tylko ten interface Alpine i jak tak to skąd go wytrzasnąć?

Pozdrawiam.