Skocz do zawartości

Pomoc w rozwiązaniu problemu z widokiem strony


darflex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Rozjechał" mi się widok strony startowej www.strefacaraudio.pl

Po wejściu do innych zakładek np "przy piwie" itp. juz tam jest ok powrót na stronę główną powoduje rozwalenie widoku.

Zrobiłem prtsc.oczywiście tylko wycinek bo nie przeciągnę myszki więcej w dół strony.

Może ktoś juz to miał i wie jak to naprawić.System działa dobrze Win 7 64bit

post-6314-0-08702400-1416602025_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chromie wciśnij Ctrl+H, aby wyświetlić historię. Następnie kliknij "Wyczyść dane przeglądania" i wybierz co chcesz usunąć. Ważne, aby zaznaczyć "Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej". Okres ustaw od samego początku.  


Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Adblock jak adblock, to mi wyglada na doinstalowany syf.

Użyj Malwarebytes antimalware na pełen skan, powinno to wyczyścić. Co jakiś czas warto go użyć, bo syfy niemiłosiernie się zbierają, a to akurat u mnie sprawdzony prog na dziesiątkach komputerów i zawsze daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogólnie dla jakości , szybkości i przejrzystkości dla każdego kompa warto zainstalować :

- CC Cleanera,

- Malwarebytesa

- ADWcleanera - powiedzmy raz na tydzień, dwa lub w zależności od potrzeb.

- Adblock

 

CCcleaner czyści pamięci i nie tylko, prostuje trochę rejestr, i ma kilka fajnych gadżetów z bardzo czytelnym interfejsem.

Można również w nim ustawić opcje czyszczenia przeglądarek i ustawić automatyczne czyszczenie np. rzy każdym restarcie kompa. Wsyszystko z głowy.

Warto go zainstalować od razu po zainstalowaniu Windowsa.

 

Malwarebytes , który jest naprawdę niezły, a pośród różnych antywirów jest jednym z programów, który nie muli kompa na maksa.

Alternatywą jest F-Secure, który równiez działa bardzo dobrze, w niektórych przypadkach lepiej, ale potrafi spowalniać działanie. Może teraz to poprawili, kilka miechów temu mnie osobiście strasznie zamulał przy opcji monitorowania ciągłego.

 

ADWcleaner sprawdza głwonie kompa w poszukiwaniu rootkitów, itd. Właśnie one mogą sprawić, że będą wyskakiwały nieporządane reklamy bądź komunikaty. Wtedy nawet Ad block nie pomoże.

Robi to jednorazowo, po czym restartuje kompa. Wystarczy ściągnąć nową wersję raz na tydzień i walnąć skan oraz w sytuacjach, gdzie chodzi się po nieznanych stronach w necie - w tym wypadku częściej.

 

Adblock wiadomo.

 

Taki set nie jest skomplikowany i pozwala zachować porządek na kompie dla przeciętnych użytkowników, adblock działa stale, malwera i cccleanera ustawia się raz i moga działać bezobsługowo, adw 3ba klikać, ale jest szybki i prosty na maksa.

 

Staruszkowie i teściowie zawsze narzekali na problemy i trzeba było im pomagać. Odkąd mają takie zestawy przestali narzekać i nie musze jeździć i prostować :D. Czasem sam im tylko walnę ADW i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...