Jump to content

Zestaw głośników do Hondy Civic


Recommended Posts

Witam. To mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość. Mam w aucie 6 głośników które planuje wymienić: 2 tweetery, dwa z przodu i dwa z tyłu. Do tego wymiana radia i subwoofer. Zacznę może od radia. Myśle o Pioneer DEH-X7500SD tweetery chciałbym wymienić na focal KIT TIS 1,5 z przodu infinity kappa 50m, do tyłu infinity kappa 60m a do bagażnika JL Audio CP208LG-W3v3. Jeśli chodzi o wzmacniacz myślałem o Genesis profile five. Ma to jakiś sens? Wymienić coś? Co poradzicie?
Link to comment
Share on other sites

Czytałem opinie w internecie na temat poszczególnych głośników ale nie takiego zestawu. Chodzi mi o głęboki bas i w miarę czysty dźwięk a nie dudnienie. Chciałbym przeznaczyć na wszystko od 6 do 8,5 tys. Nie wiem jak to wyglada z mocą i tymi omami, czy taki zestaw ma wogole racje bytu. Jestem otwarty na rożne propozycje ale chyba chciałbym pozostać przy tych firmach.
Link to comment
Share on other sites

Właśnie jak patrzyłem to te serwisy car audio mają preferowane firmy, np. jedni jbl i infinity, albo jl i pioneer, focal wogole nie widziałem w ofercie u nikogo, nie wiem czy ktoś będzie mi chciał wsadzić produkty konkurencyjnych firm. Nie będzie z tym problemów?
Link to comment
Share on other sites

Daj spokój, z taką kasą. Moim zdaniem za mniejsze pieniądze osiągniesz efekt, który opisujesz. Jeśli nie chcesz robić sam to lepiej poproś moderatorów o przeniesienie tematu do działu "Przy piwie" z tytułem dobry zakład CA okolice Kędzierzyna. Co ty się firmą audio przejmujesz :wink2: każda z ww. ma lepszy i gorszy sprzęt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...