Skocz do zawartości

Nowe auto nowe audio?


amsterdamson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Zarówno starych jak i nowych.

Nie było mnie tutaj po montażu audio przez Radka szmat czasu, bo wszystko chodziło pięknie bez zarzutu, a życie prywatne i obowiązki tak zawaliły czas wolny, że nawet jak już go chwilę miałem to kobieta się domagała by spędzić go z nią. :wink: A teraz do rzeczy:

 

Niespełna 3 miesiące temu miałem wypadek i samochód w którym miałem audio uległo delikatnie mówiąc poważnemu uszkodzeniu. Wyciągnąłem co się dało, a reszta poszła za psi grosz.

 

Obecnie zdecydowałem się na zakup BMW E46. Nie wiem jeszcze dokładnie czy będzie to sedan czy coupe, bo to zależy co znajdzie mi znajomy w Niemczech. W Astrze miałem Hertz HSK-165 + Skrzynka JL Audio 10W0v2 + Wzmak TEC SPL 50.4. Kable pocięte, więc trzeba będzie kupić nowe. I teraz pytanie do was: Głośniki zostawić te co są czy poszukać czegoś innego w rozsądnych pieniądzach? Z tego co czytałem jest sporo problemów z montażem grajków w przednie furtki w E46, ale myślę że jak będzie trzeba to Radek podoła o ile zechce oczywiście podjąć się ponownie złożenia do kupy całości moich gratów. ;) Skrzynka i wzmak raczej zostaną, bo spełniają moje oczekiwania w zupełności i nie jestem zainteresowany eksperymentowaniem jeśli chodzi o te elementy. Na pewno zakupię 6 mat STP silver żeby wygłuszyć przednie furtki. Tylne i ewenentualnie bagażnik będą z czasem jak po zakupie auta uzyskam już w pełni stabilizację finansową. Radio SONY MEX-BT3800U czyli także to co było. Kondensatorek mam Dietz 150A. Brakuje mi dystansów i jakiegoś dobrego okablowania. Podrzucicie coś ciekawego w przystępnych pieniadzach? Na maty + dystanse liczę, że pójdzie 300zł. Do tego okablowanie w graniach 200zł chciałbym się zamknąć. No i ewentualnie głośniczki jeśli możecie polecić jakieś ciekawe z którymi nie będzie problemu przy montażu i które przede wszystkim się zmieszczą. Myślę, że mogą być i używki i chciałbym na nie przeznaczyć max. 400zł. Jeśli nic ciekawego w tych pieniążkach nie będzie to jeśli się da chciałbym zostać przy tych co są, bo byłem z nich zadowolony, a uszkodzeniu nie uległy podczas wypadku.

 

PS. Nie ponawiajcie chłosty za wybór radia i nie nakłaniajcie na zmianę, ponieważ muszę mieć wejście usb.

 

Czekam na dobre rady tak jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast klepać posty jedź lepiej do Radka i pogadajcie ...

 

Wyrosłem z klepania postów już dawno. Gdybym miał czym jechać to bym nikomu tutaj głowy nie zawracał... Sęk w tym, że 4 kółek jeszcze nie ma, ale chcę już wcześniej sobie wszystko dograć, żeby nie tracić potem na to czasu. Tym bardziej, że teraz jestem na zwolnieniu i na przeglądanie forum mogę sobie pozwolić, a jak wrócę do roboty to mój czas wolny szlak trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tym bardziej, że teraz jestem na zwolnieniu i na przeglądanie forum mogę sobie pozwolić,

 

To może znajdziesz czas na 

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/3552-warszawa-zapraszamy-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-dobrego-d%C5%BAwi%C4%99ku/page-169?p=443780&do=findComment&comment=443780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...