Jump to content

[Kupie] Pomoc w doborze zestawu JL audio

kamil7745
 Share

Recommended Posts

Witam

Staralem sie uzywac opcji szukaj jak tylko sie dalo ale moje wymagania sa dosc specyficzne oraz sprzecznosc informacji ze wszyskich zrodel zmusila mnie do uprzejmej prośby o pomoc w doborze zestawu

Mam przeznaczone 1000-1500 pln na glosniczek niskotonowy oraz wzmacniacz

Jesli chodzi o glosnik to koniecznie musi byc to firma JL Audio poniewaz znam renome tej firmy oraz priorytetem dla mnie jest jakosc oraz czysty niski bas wiec najprawdopodobniej bedzie to skrzynia zamknieta.

Ceny glosniczkow jl audio na aukcjach wachaja sie od 500-1200 zl w moim budżecie i maja one moc ok 300W RMS i srednice od 8 do 12 cali

Kwestia wzmacniacza pozostaje obiektem mojej niewiedzy poniewaz nie mam pojecia jaka sume przeznaczyc na glosnik oraz na wzmacniacz (proporcje) - jak wczesniej wspomnialem priorytetm jest dla mnie jakosc.

Nie wiem takze jaki ma byc stosunek mocy piecyka do glosnika aby pieknie odwzorowac jakosc firmy JL audio.

Z tego co czytalem, moc wzmacniacza w takim przypadku musi byc wieksza lecz nie wiem takze jakiej firmy szukac takiego pieca.

Uprzejmie prosze o pomoc