Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ikea

 

z ikeły ostatnio nas przeganiali. Staliśmy wtedy na parkingu obok ikei, ale teraz tam coś postawili i nie ma tam gdzie stać, więc trzeba nową miejscówkę znaleźć. Nie wiadomo jak w europie centralnej, czy nas nie będą przeganiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


z ikeły ostatnio nas przeganiali. Staliśmy wtedy na parkingu obok ikei, ale teraz tam coś postawili i nie ma tam gdzie stać, więc trzeba nową miejscówkę znaleźć. Nie wiadomo jak w europie centralnej, czy nas nie będą przeganiać...

Jak nie spróbujesz , to się nie dowiesz :wink2: , a starszyźnie będzie blisko :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest może ktoś z Tych albo przejeżdża czasami? Mam z gościem z Tablicy ugadanego suba Kappa 12 VQ za 4 stówki, ale sami wiecie jak to bywa z Tablicą...

http://tablica.pl/oferta/subwoofer-12-cali-infinity-kappa-perfect-12vq-ID1t3yx.html#1db7f31d32

Najlepiej jak by ktoś mógł po drodze zajechać do gościa sprawdzić głośnik choćby ręką czy nigdzie cewka nie wadzi etc zapakować do bagażnika, i wtedy mu kasę dać z ręki do ręki.

Pieniądze zaś bym przesłał na konto, komuś, kto by mi się zgodził pomóc a odbiorę przy okazji jak będę na Śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro do roboty idę na cały dzień ale w środę zadzwonię do niego i ugadam się na "macanie"  :wink:  , ba mogę go nawet podpiąć pod wzmacniacz  ;)  W sumie szkoda, że teraz dopiero o tym napisałeś, bo dziś kilka razy się bujałem w tamtych okolicach ;)

 

Co do 11 , to jak nic nie pozmieniam , to na dzień dzisiejszy jestem w pracy do 19  :kwasny:  , jednak już pracuję nad tym  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak coś to Granol jest na miejscu w Tychach

 

 

13.10 jest zakończenie sezonu(all stars season off) organizowany przez Tuning Kingz na terenie browaru Tychy.

Ktoś się wybiera?

 

chetnie bym sie wybrał :)

 

 

 

 

11.11 tez sie postaram wpasć na co roczne zakonczenie    :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...