Jump to content

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik

Recommended Posts

• Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pytaj Piotrka przez Szymona bo Pietra tu nie ma raczej :)

Pojawiła sie jakaś nowa instalacja , nowy pomysł , nowe brzmienie ?

Czy ja wiem? Chodziło mi raczej o towarzystwo... Był nowy kolega którego nicka nie kojarze i miał "nowe brzmienie i nowe koncepcje" ale z biegiem czasu pewnie to naprawi o ile wystarczy mu zapału, ale jakiejś publicznej szydery nie ma...

Hoho, ja widzę że mnie kilka spotów minęło od czasu pikniku :P ?!

No ale, kobieta dużo czasu "zabiera", więc nie było kiedy wpaść, wyprzedzając jakiekolwiek pytania, jest z Sosnowca :P

Tak, tak, bla bla, pewnie się za chwilę nasłucham, ale jakoś mnie to obejdzie i tak czy siak, się nasłuchuje cały czas i w ogóle mnie to nie rusza, także jestem na wszystko przygotowany i czekam na szyderstwo :)

Tak, tak, bla bla, pewnie się za chwilę nasłucham, ale jakoś mnie to obejdzie i tak czy siak, się nasłuchuje cały czas i w ogóle mnie to nie rusza, także jestem na wszystko przygotowany i czekam na szyderstwo

20121231003140uid358.jpg

A spoty sa wazne mozna zaliczac cały czas przed jaki cały czas PO... Daj jej na chwile chociaz spokój... Ale dobrze ze wybrałeś Polke :D

Ja się powstrzymam ...z jedną pindą z DG użeram się 6 lat ;) Użyłem tylko słowa "użeram" żeby nie napisać dosadniej ... 

PS: łonegdaj łojcowie godalii ...synek dziołcha to najlepij jak jest mudżinka . Czymu? No bo ftedy na zicher nie jest z Sosnowca :rotfl:  

Był nowy kolega którego nicka nie kojarze i miał "nowe brzmienie i nowe koncepcje" ale z biegiem czasu pewnie to naprawi o ile wystarczy mu zapału, ale jakiejś publicznej szydery nie ma...

Pewnie chodzi o mnie i mojego sejka:)