Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ja już też zawitałem do domu :ok:

Niżej wrzuciłem zdjęcia z drugiego dnia zawodów: dB Race, dB Level.

Jako, że również odbyły się zawody Wojny Północ-Południe, więc przy okazji parę tuningowców

 

p.s. więcej zdjęć wrzucę wieczorem bo muszę je zmniejszyć :niepewny:

post-1-1252853973.jpg

post-1-1252853974.jpg

post-1-1252853975.jpg

post-1-1252853976.jpg

post-1-1252853977.jpg

post-1-1252853978.jpg

post-1-1252853979.jpg

post-1-1252853980.jpg

post-1-1252853981.jpg

post-1-1252853982.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, ehhhh kurde same problemy dzisiaj były...0 7 rano u kudłatego rca musiałem polutować do suba bo sie lekko naderwały i nie grał...na A4 autko mi troche "spuchło" bo za bardzo je goniłem ale na szczęście nic sie nie stało poważnego i jakoś dotarłem....I jeszcze genialne zasilanie mi się poje&%$% i było cały czas nawet na wszystkim wyłączonym 13.0 - 13.1 ehhh i rewelacji nie było... 137.9 dB ale skrzynka nie przygotowana pod dB,muza nie trafiona wiec teraz może być już tylko lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tez wróciłem, kilku furek o profilu SQ takze udało sie posłuchac... Najwazniejsze ze udało sie poznac nowych ludzi i pogadac o rzeczach waznych... Moze za 2 tyg zdobede sie na odwage i sprobuje sie "zmierzyc". Dla włąsnej wiedzy, nic wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, jakieś konkretne wnioski po odsłuchach ?

Z konkretów to nasuwa się jeden, kombinacja:

Helix RS6.3

2x Helix A4

Clarion drz9255 to "ciepłe kluchy", których miałem dość po pierwszych kilku utworach

Normalnie zasypiałem w tej czerwonej Pumie.

 

Spodobała mi się gór focalach w yarisie(bodajże tn51 i średniak chyba berylium), raadek będzie wiedział o które auto chodzi :)

Za to nie spodobał mi się dół, taki trochę "za miękki", zamiast focala z yariski wolę vegę 104 od ojca w leonie.

W leonie też bardzo przyjemnie zagrał focal utopia w drzwiach, bo proa/tec neo29 w obu autach, których słyszałem(leon od ojca i toyota mr2) zagrały trochę dziwnie i nie za bardzo przypadły mi do gustu.

Morel supremo też zagrał przyjemnie w wiśniowej oktawce, moim zdaniem nazwałbym to "słodko".

 

Aktualnie zastanawiam się nad kombinacją:

Średniak i wysoki z yariski i niski z leona od ojca, a jako sub vega124 w closecie, 104 to trochę mało :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A dodam tyle ze to ze Zola dobrał "gorillaz" i człuł niedosyt po pomiarze to naprawde pikus... :hyhy: Mam duzo wiekszy i jestem na siebie zły niesamowicie... Tak kombinowałem ze skrzynkami i decyzjami ze po kilku zmianach skrzyn w te i wefte i testach na oststnia chwile przekombinowalem, jedna cewka sie odpieła i na jednej niedowatowanej cewce tragiczne 130,5 db... ech... mam nauczke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...