Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Ja na 99% powinienem byc :rotfl: O ile Madzia wyschnie, a jak nie to postaram sie z kims zabrac :hyhy: W koncu zalegam Ci hajs http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

[ Dodano: 2009-05-29, 21:52 ]

Halo halo! Kto jutro jedzie ze Slaska i o ktorej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kto by się pisał na spontan spot w ten weekend?

Opcja jest, żeby to zrobić w Raciborzu u kumpla na garażu.

Garaż ma w miejscu gdzie nikt nam nie będzie marudzić jak będzie za głośno(nie raz tłukliśmy się tam przez całą noc).

Jest grill :]

 

Nie wiem tylko co komu bardziej by pasowało, sobota czy niedziela, mnie to obojętne, mastah22 zapewne też, a niektórzy chcieliby posłuchać jak teraz suby u niego grają. :cool:

Kumpel w pasku ma już jako tako pochytane audio(r6a + domowy seas 1,5" cięte przy ok. 1,5kHz aktywnie :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A wiec chłopaki trzeba odkopać temacik bo coś cisza a na ostatnim spociku było spoko wiec może warto znowu się spotkać??Wstępnie może za 2tyg w niedziele??Pisać rzucać terminy coś się przebierze co większości będzie pasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zawody zawodami ( Tychy ), ale moim zdaniem lepiej zrobić podobny spot jak wtedy w kwietniu pod M1 w Zabrzu. Miejscówkę można zmienić komu nie pasuje, a jak nie to znowu parking pod Norautu, tylko trzeba by było jakiś sensowny termin ustalić ! Mnie najbardziej odpowiadałaby ta niedziela - 19 lipca, bo potem niestety dopiero najwcześniej 9 sierpnia ( będę bez auta :D ). Więc Panowie zastanawiamy się, robimy burzę mózgów i ustalamy najrozsądniejszy termin dla wszystkich, pzdr :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Może warto coś ruszyć w tym temacie i ugadać się na wrzesień.

 

Proponowałbym tylko jakąś miejscówkę na uboczu, a nie parking z marketu. Już ostatnio na M1 miałem trochę stracha wyciągać graty z passata od usii, jak zaczęli się pajace zjeżdzać.

 

Znam jedną miejscówkę w centrum katowic gdzie pewnie dałoby się załatwić spotkanie(spokojnie tam zmieści się 20 aut), problem jest tylko jeden, wjazd na ten plac. Przed wjazdem jest kawałek niewyasfaltowany i dosyć dziuramy(chociaż jak ja dałem radę combo, to wy też dacie) + właścicielka terenu inteligentnie zamontowała na środku miejsce, do zakotwiczenia blokad z bramy(brama ma 2 półówki) i wystaje to na jakieś 7-10cm od ziemi.

Ja wjeżdżałem combo po drabince, którą kumpel mi podstawił :(

Myślę, że dałoby się tam załatwić.

Inna opcja to kumpla garaż, gdzie dłubię przy swoim. Miejscówka na uboczu, można robić imprezę do rana i nikt się nie czepia, tyle, że tu zaś jest kwestia odległości, bo to jednak koniec śląska(mam ok. 20km do granicy czeskiej :( ).

Jeśli macie jakieś inne propozycje to zapronujcie coś.

Może tym razem zrobimy spota pod opolem? Mnie to wsio rawno, bo dystans mam ten sam, osobom z katowic to też w sumie nie powinno przeszkadzać, bo wskoczycie na A4 i lecicie, aż do opola.

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w sumie na 99% obojętne kiedy i gdzie,byle by to było niedzielne popołudnie i byle nie 28 września (AGRO SHOW koło poznania będzie hehehe) albo 10 październik (możliwe że Rajd Dolnośląski się jednak odbędzie) :hyhy: Reszta terminów powinna w moim przypadku wypalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy tak, że 13.09 umówimy się w czeladzi rano(zawody easca, część SQ), a później przeniesiemy się jakieś bardziej ustronne miejsce(chociażby miejscówka w katosach o której wspominałem).

Co wy na to?

 

To i ja się podpisuję pod to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...