Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hm,jakby się troszkę ludzi zebrało to można by pomyśleć,ja bym się pisał.Do Opola mam ok 60km a Katowice to już ok 130km wolałbym okolice Opola le jakby się zebrało więcej ludzi z okolic Katowic też można w tamtych okolicach pomyśleć ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalimy jakiś termin? Proponuje 28.03

 

Przydałoby się, żeby ktoś z okolic Opola zaproponował jakąś dobrą miejscówkę? Może Karolinka albo Macro?

 

Napiszcie panowie potem adres, jak ustalicie. Ja mam do Opola 50 km i chętnie się zjawię, jak czas pozwoli. Chętnie posłuchałoby się jakichś PO-650 przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
powoli powoli, Kuudlaty deklarowal ze niedziele ma wolne, Dave do Opola tez moze dojechac mówił tak ze trzeb aby ustalic jakis konkretny termin i jadymy...

Trzeba też ustalić jakąś kompromisową miejscówkę, chyba, że zrobimy 2 spoty(jeden w Opolu, drugi np. w Katosach, szkoda tylko, że w obie lokalizację to my będziemy mieli najdalej), bo chętni tę są Węgrzol i D.W.W, a są z Rybnika, Ache jest z Chorzowa i też pewnie by się pisał.

 

 

P.S. Głupie pytanie, kto pisałby się na spontan spot np. jutro? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem całkiem nowy w tej dziedzinie można powiedzieć, jak i na tym forum, ale z wielką chęcią wpadnę na spocik, porozmawiać, pooglądać, posluchac porad co do CA :P zaczynam budować CA u siebie w autku od podstaw...

także czekamy na kolejnych chętnych.... ja się zjawię na 100% :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bardzo konkret :D ja chętnie bym się pisał w tą niedziele z tym, że godzina troszku nie bardzo :) jakby szło później się spiknąć ??, np. koło 18 :P bo zanim ja z roboty zajade na to M1 to bedzie akurat ta pora :)

p.s. fakt, faktem jeszcze sporo musze w furze zmontować CA :D ale ile jest to na razie wystarczy do jakiegoś tam odsłuchu :hyhy:

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...